Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Apgavo Karolis_Bmw

Fear_Near

Rekomenduojamas pranešimas

Apgavystės atveju naudoti šią anketą :


  • Jūsų Vardas_Pavardė : Fear_Near
  • Žaidėjo Vardas_Pavardė, kuris jus apgavo : Karolis_Bmw
  • Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais (nuotraukos, video medžiaga) : Žaidėjas Karolis_Bmw Pas Mane Norėjo Pirkti Sultan Automobilį ,bet sužinojas ko jis nori už Sultan ,nenorėjau parduot ,bet pardaviau už Namą  (32ID) Ir jis pasižadėjo kaip nuotraukoje matosi grąžinti 90 k  per savaitė ! Bet jau praėjo dvi savaites ir neduoda ,užkniso laukti ir būti apgaudinėjamas..Būčiau užpildės tik praėjus savaitei ,bet jis sakė neturi šiuo metu pinigų gaus algą ,duos ir tt .. Patikėjau aš juo ,kadangi kartu dirbam ir pnš.. Bet kiekvieną dieną klausiau ,jo jis sakė ,ryt ,ryt ...Ir jau užkniso laukti..Sakė buvo baną gavęs ,dar problemų buvo ,del to ir palauksiu maniau ,bet vis del to apgavo !! 
  • Štai Įrodimai :  http://imgur.com/xPgczB6Namas buvo jau man perduotas !
  • Tikiuosi Padėsite Man Atgauti Šia Mažą ,Bet Man Gal Reikalinga Sumą ;) Dėkui Iš Anksto !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Fear_Near tu meluoji kad as neturejau pinigu as visa savaite turejau daug pinigu bet tik siandien prisipirkau tdedziu ir tu manes net neprasei. tik siandien paskolinai vel 38k ant tdeziu 2 ir sakai atiduok vakare nors pries tai sakes kad iki rytojus vakaro sako rytoj tu sakai einu pildyt ten ta sena dalyka su tuo namu ir sultan. ir man kad, kad siais senais irodymais tu nieko nelaimesi...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Fear_Near tu meluoji kad as neturejau pinigu as visa savaite turejau daug pinigu bet tik siandien prisipirkau tdedziu ir tu manes net neprasei. tik siandien paskolinai vel 38k ant tdeziu 2 ir sakai atiduok vakare nors pries tai sakes kad iki rytojus vakaro sako rytoj tu sakai einu pildyt ten ta sena dalyka su tuo namu ir sultan. ir man kad, kad siais senais irodymais tu nieko nelaimesi...

Taip ,daviau tau 40k ant T-Dežių ,nes vos neverkei kokia tavo ,,Sultan' Baisi..Pagailėjau tavęs ,bet gi mat ,,kietas'' esi ir mėgsti apgavystes ,nee ne čia pataikėi ! Šiame serveryje nėra apgavyščių ,o jei ir atsiranda tokių kaip tu ,tj sutvarko greit juos! Turėjai ? Net ant šarvų kartais nebuvo ,skolinau ir sako turėjai  :D Ir apie ,taj ,kad prašiau mes kalbėjome per skype ! Sakiau ,tau apie tai ,bet tu tik ,aj tuoj,tuoj..Reik ant tdežių ir pnš..Nu Su Savo Lazankėm Nevarkė tau ,Nevarkė!!!!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.