Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Dimka_Gud

Dimka_Gud

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, mano tikras vardas Dmitrijus, man 18 metų, esu gimęs Maskvoje, 12 metų jau gyvenu Lietuvoi :) Vilniui. Dėl kontaktų nesinaudojų skype nei panašiom programom :)  Užsiemu kompiuteriu technika, mėgstu kažką mastyti, daryti naujus PC buildus. Jau apie pora metų buildinu custom PC's taigi jeigu kam reikės konsultacijos rašykit į AŽ padėsiu kuom galėsiu :). Šį serverį radau vieno gero draugo pagalba, aš jau seniai kaip ir nežaisdavau to sampo, man tesiog pasiūlė pabandyt šita projektą gal patiks taigi dėkingas esu Irmantui. Mokausi 12 klasėi, po mokslų pora metų dirbsiu nesimokysiu, nu bent planai tokie, o kaip toliau bus žiūrėsim. :) Turiu du brolius Vienam 31 kitam 28 mętai. 


 


 


Užsiregistravau į serverį prieš pora dienų berods 2016-03-29 , šis serveris mane sudomino dėl kelių faktų. Serverio komandą tikrai gerai rūpinasi serveriu ir čia yra tokia aura, visi padeda naujokams, nieks nesušaudo kaip kitur, nu bent man neteko tokių šposų matyt. Serveryje yra daug unikalumo pridėjus prie šito visko draugiškus žaidėjus, tai čia vos ne idealas.


 


 


Pačiam žaidime mano pomegiai yra driftuot, laužyt kampą , benzą naikinti kaip rusas naikina vodką nemokamoi kelionei į tailandą su all-inclusive. :D Mėgstu darbus kuriuose nebutu daug šaudymosi, tokius ramius.


 


Mano nuotrauka: 


 


ffe547a7f2f4e7951f5e5427f2ba2bb7678.jpg Dešinėj


 


Fotografija nėra šiandien daryta, bet ir ne praeito amžiaus manau sueis. :D


 


 


Manau su visais susibendrausim, tikiuosi priimsit kaip savą :D kampus laužysim naktimis :D Policijai treiniruočių duosim mus pagaut. :D


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas malonu susipazinti, sekmes zaidime.

Dėkui 

 

Sveikas atvykęs, sėkmės žaidime, bei realiame gyvenime :)

Dėkui :)

 

Sveikas malonu susipažint tikiuosi tau čia patiks reikės ko nors kreipkis

Dėkui

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Drift pr0 going to Greenside:D Sveikas pažystu iš senesnių laikų gal pameni Drifterį.

 

 

Hi driftioras,sumesiu ant elegy kiek galėsiu,gl žaidime.

 

Dėkui už palaikymą

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas,matau tave labai giria :D esi geras drifteris:D? gal turi kokiu savo kurtu video? pasižiuret manau būtų kaikuriem įdomu, kad jau toki isšuki mesti kai esi nežaidęs ilgai laiko samp.

 

 

Sveikas, malonu. Turi drifto video?

:)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas , malonu susipažinti , sėkmės tau žaidime bei gyvenime.

 

Narys gauna vieną įspėjimą už;

• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

Redaguota Hugo_Armani

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas , malonu susipažinti , sėkmės tau žaidime bei gyvenime.

 

 

Narys gauna vieną įspėjimą už;

• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

Redaguota Hugo_Armani

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

sveikas malonu susipažinti, sekmės tau

 

Forumo narys gauna vieną įspėjimą už;

• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

Redaguota Hugo_Armani

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.