Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Pinjatų maratonas 2024! ×

apgavo mane 3/3 jau :DDD Kas per lietuviai

Marius_Glad

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Marius_Glad


• Kokios pagalbos jums reikia ?: Mane Apgavo Deivid_Smith


• Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą, jeigu reikia galima pasitelkti ir vaizdinę medžiagą :


Video.. + hackino aivaro mokejimai.lt accountą :)


http://youtu.be/gF8jvBDORYI Part 1 ! Jei nerodo tai dar neįkeltas vid !


šitas pacukas iš youtube išmokęs vogt database tai prisihakines visokiu tasku kred visur.. jis visur baninamas..


http://youtu.be/dW9ktEc90uc   PART 2


Noriu kad žaidėjas butu užblokuotas už Isilaužima i mokejimai.lt aivaro paskyra !!!!!!!!


 


 


Redagavau kad pakeičiau savo nick nes tašku noriu į tą nick :))


Pirksiu unban :))


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Persigalvojau Taškus i paskyra Marius_Glad

 

 

Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

(Doublepost)

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bet tu Mariau galvok omg... Tu ant žaidimo tiek leidi tau tų pinigų negana ? Aš tavęs neapgavau nuotraukas turiu jog savo 50 Milijonų gavai :) O vat dabar tave tai tikrai apgavo. Deividai tu dar šiuose video drysti sakyti jog aš svolačius ir papeikimą man rašyti :D Tu sažinės bent šiek tiek jau turėk ...

Mariau patarimas nebepirk serverio daiktų ar lt argi tau dievas proto nepadovanojo ?? Matai jog apgavikai čia visi tai kodėl dar siunti. GG WP Vyre tėvas tave nukals. :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bet tu Mariau galvok omg... Tu ant žaidimo tiek leidi tau tų pinigų negana ? Aš tavęs neapgavau nuotraukas turiu jog savo 50 Milijonų gavai :) O vat dabar tave tai tikrai apgavo. Deividai tu dar šiuose video drysti sakyti jog aš svolačius ir papeikimą man rašyti :D Tu sažinės bent šiek tiek jau turėk ...

Mariau patarimas nebepirk serverio daiktų ar lt argi tau dievas proto nepadovanojo ?? Matai jog apgavikai čia visi tai kodėl dar siunti. GG WP Vyre tėvas tave nukals. :D

 

Waat Audine? Kokį svolačiai kokie papeikimai, ką tu čia garuoji?

 

Skype chatai fake'inti, nieko jis man nesiuntė. Ramex. Kur kažkokie įrodymai? random skype chatus ir aš galiu pamėtyt, fsio laisvas *cenzūra*čnykas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.