Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prašau užblokuoti Danielius_Molokow

Gvidass_Huf

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Gvidas_Pacan


• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Danielius_Molokow


• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Čytus, jis jau eilini kartą nuvogė mano tr. priemonę. Įrodymu užtenka pilnai užblokuojant žaidėją.


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://imgur.com/a/IkysK

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Actai,gi nusipirk adminą kaip visada ir banink :)

Atsiprašau už komentavimą,bet čia yra įrodymų trūkumas,nes nebuvo jo pingo lentelės. Su dideliu pingu jis į visas mašinas įlipt gali.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Actai,gi nusipirk adminą kaip visada ir banink :)

Atsiprašau už komentavimą,bet čia yra įrodymų trūkumas,nes nebuvo jo pingo lentelės. Su dideliu pingu jis į visas mašinas įlipt gali.

Tai nupirk iš mamos triperio telo, nes aš tai turiu kur pinigus dėti, kažin jau eilinis kartas kai jis įlipa ir nematau jog jis turi dideli pingą, kaip važiuotu su mašina turėtu laginti, bet gaila ne. Išviso koks tavo reikalas mink iš čia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai nupirk iš mamos triperio telo, nes aš tai turiu kur pinigus dėti, kažin jau eilinis kartas kai jis įlipa ir nematau jog jis turi dideli pingą, kaip važiuotu su mašina turėtu laginti, bet gaila ne. Išviso koks tavo reikalas mink iš čia.

Ne tau,pimpaveidi aiškinti ar man dingt ar ne,tiesiog rašau tai ką matau - įrodymų trūkumą. Ir tos eilinės tavo frazės kaip "mink iš čia" ; "nupirk iš mamos triperio" jau yra visiems atsibodę. Koks kitas tavo acc "pacane" ?

Na,tik tu toks protiškai atsilikęs žmogus gali sakyti kažką apie tėvus jų nepažinodamas. "Aš turiu kur pinigus dėti" pirma reik juos turėti,o tik paskui rašyti virtualioje erdvėje kur tu juos dedi. Jeigu pagal tave "triperis" skaitosi blogas telefonas,tai tikrai ne tau,valkata apie pinigus šnekėt. Nes matosi kaip tu savo bendrą šeimos telefoną vadini pirmąjame sakinyje.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.