Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Trumpa istorija Jim_Gordon

Jim_Gordon

Rekomenduojamas pranešimas

Apie mane

 

Esu Jonas(Jim_Gordon),man 13 metų.Gyvenu ir mokausi Kaune.Lankau kelis sportus baseiną,futbolą.Laisvalaikiu nemažai laiko praleidžiu lauke su draugais.Taip pat ir prisėst prie pc mėgstu kaip kada 2h-4h.Šeip esu linksmas,draugiškas žmogus,sutariantis.Tai tiek :D

 

 

 

 

 

 

Kaip pradėjau žaisti samp

 

 

Na kaip ir daugumai samp žaidimą man pasiūlė pradėti žaisti draugas.Tuo metu buvau apie 9-10 metų,todėl kažko pasiekti žaidime nelabai sekėsi.Tačiau žaisti man patikdavo ypač su draugais,nes tai buvo vienas iš mano pirmų online žaidimų.Pačioj pradžioje kai gerai dar nesuprasdavau žaidimo mechanikos ir kaip jis žaidžias daug laiko prie pc nepraleisdavau,tačiau užteko mėnesio ,kad iš 2 h per dieną pavirstu į 6-7 h per dieną.Ypač kai patekau į pirmąjį darbą.Kiek atsimenu darbas buvo mediko.Kaip 10-mečiui pajusti realybę kompiuterio ekrane buvo kažkas neįtikėtino.Vėliau serveris kurį žaidžiau apie metus buvo uždarytas ir teko ieškotis naujų projektų.Galiausiai nepraėjus ,net mėnesiui nuo serverio uždarymo nusprendžiau padaryti nemažą pertrauką žaidime,nes atsirado problemos su regėjimu ir teko pradėti nešioti akinius nors ir kaip man tai nepatiko.

 

 

 

 

 

Grįžimas į žaidimą

 

 

 

Taigi kaip ir minėjau ruošiausi daryti didelę pertrauką kuri truko,tiksliai nepasakysiu ,bet apie metus ,o tai manau yra nemažai.Per tą laiką daugiau praleisdavau lauke su draugais,užsiimdavau sportu.Gal nuskambės kvailai ,bet grįžti mane privertė tas pats draugas kuris pasiūlė pradėti šį žaidimą.Tiesiog jis man papasakojo apie naujai atsidariusį serverį,jis man pasirodė skirtingas nuo visų kitų kuriuos esu žaidęs ir vėl pasinėriau į virtualia erdvę.Visgi atėjo metas kai nusprendžiau įsigyti naują kompiuterį.Kadangi atsirado galimybė žaisti naujesnius žaidimus prie samp praleidau vis mažiau laiko kol galiausiai padariau antrąją pertrauką.

 

 

 

 

 

 

Antrasis grįžimas į žaidimą

 

 

 

 

Pastaruoju metu žaisdavau gta v,CS:GO,fallout 4  ir kitus naujesnius žaidimus.Tačiau,vis tiek domėdavausi naujais samp projektais.Beieškodamas atradau greenside.lt.Iš įdomumo pabandžiau prisijungti.Pradžioj maniau,kad tai dar vienas paprastas ir niekuo neišsiskiriantis serveris,tačiau likau nustebęs.Tai tikrai unikalus projektas su nematytomis mechanikomis,map darbais.Pažaidus porą dienų,pasidarė tikrai įdomu žaisti ir net gi atitraukti nuo minėtų naujesnių žaidimų.Nusprendžiau susikurti forumą ir pradėti siekti ko nors šiame projekte.Nuo to ir pradėjau prisistatymo:)Tikiuosi patiks mano pasakojimas:)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.