Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Žaidimas [Herbas ar Skaičius]

Poker_Focer

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Poker_Focer

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Noriu pasiulyti žaidimą kuri norėčiau rengti kiekviena diena jame bus viskas transliuojama tiesiogiai dėl to nebus jokių apgaulių

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Žmonės turės galimybe laimėti daugiau pinigų negu kauliukas

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): neturiu nieko parašyti tiesiog savo twitch/thedeivis11 jei susidomėjote ir va šitas visas žaidimas turėtu būti panašus va taip.

1. Žaidėjas pasirenka herbą ar skaičių

2. Aš išsuku ir jei pasirenka teisinga laimi koef-1.8 ir min-100 max-1000 jei išsuka ir davė 1000 laimi 1800

3. Viskas tiesiogiai bus per twitch/thedeivis11

4. Viskas atrodys panašiai va taip : https://www.random.org/coins/?num=1&cur=60-eur.ireland-1euro

Keletas taisykliu

1. Neduoti pinigų ne per savo eile

2. Jei duosit ne per savo eile jie nebebus gražinami

3. Žaidimą darysiu tik aš ir paskelbsiu per skelbimus

4. Ir yra nalogas jei koks žmogus bandys apgaudinėti jis nebegalės žaisti ir bus naloge išsipirkimas +5000 į žaidimo fondą iš kurio bus duodami prizai

5. Žinoma visada galima paremti parašius man į /sms per Žaidima [duoti Poker_Focer suma]

 

 

 Jei manote ,kad nebloga idėja uždėkit +rep :) dėkoju

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Idėja gal ir nebloga bet nemanau ar bus dalyvaujančiu serve jei aš dalyvaučiau ir užmesčiau pora milu ir drug laimėčiau nemanau ar turetum iš ko susimokėt

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.