Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Greenside.LT | Gameplay 3# | Sporto salė

Dwayne_Fernandez.

Rekomenduojamas pranešimas

rMJxNtz.jpg

 

Taigi naujam forumo atnaujinimui įkėliau ir naują gameplay seriją, taip pat noriu padėkoti už 1,000 prenumeratorių ir manau padariau biški linksmesnį ir įdomesnį vid. Taip pat biški mažiau čepsiu :DD

 

Va vid, gero žiurėjimo parašykit ar patiko toks ar geriau tokio senesio tipo kaip 2# kurt ?

 

https://www.youtube.com/watch?v=UCvNAoG1hjc

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeremy_Santos, tu jį per daug giri, kiekvienam video vis ta patį rašai: kurk toliau ir nesustok   ;) Aš tai manau kad tu Dwayne_Fernandez esi paprastas Youtub'eris, nes video tokie nuobodūs :( Aš asmeniškai norėčiau kad kurtum tokius video kur būtų daugiau informacijos naujokams (tokiems kaip aš) ir kad būtų ne tokie nuobodūs :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeremy_Santos, tu jį per daug giri, kiekvienam video vis ta patį rašai: kurk toliau ir nesustok   ;) Aš tai manau kad tu Dwayne_Fernandez esi paprastas Youtub'eris, nes video tokie nuobodūs :( Aš asmeniškai norėčiau kad kurtum tokius video kur būtų daugiau informacijos naujokams (tokiems kaip aš) ir kad būtų ne tokie nuobodūs :D

Na stengiuosi daryti nenuobodžius bet matai gi visiems neitiksi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Paspaudžiau tau like mygtuką, bet kitą kartą garsiau kalbėk, nes aš visiškai nieko negirdžiu kituose video gerai girdiesi, bet šitam nu nežinau kažkas yra..

Žodžiu daugiau garsoooo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Paspaudžiau tau like mygtuką, bet kitą kartą garsiau kalbėk, nes aš visiškai nieko negirdžiu kituose video gerai girdiesi, bet šitam nu nežinau kažkas yra..

Žodžiu daugiau garsoooo

Taip pasistengsiu tą padaryti kitame video, biški per daug -volume nujemiau o kadangi buvau su full garsu man neatrodė kad taip mažai girdisi.

 

gal ir neblogas video , tik gal toki patarimuka tau  duočiau trumpesnius biški pakurk kad žiūrėtojas lauktu to video kito. 

Tą ir manau padarysiu.

 

Su kuo filmuoji?

Bandicam

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gal tu nebefilmuok,nes kažkaip forumą uždengia tavo tos temos. Kalbant apie patį video - nieko gero. Filmuoja kaip vežioja lagaminėlius kurie yra visiškai neaktualu mums (gal tik tavo fanams). Taip pat modai nepritaikyti,nes nesižiūri kai bando filmuot nevykūsį gameplay su 40 fps. Logiška išjungt šviesas,variklį,nueit 1m ir vėl važiuot. Jeigu sporto salėje norėjai pajuokaut - sveikinu,nepavyko. Mandagumo biškį,burną uždaryk gal mažiau čepsėsi. bullshit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gal tu nebefilmuok,nes kažkaip forumą uždengia tavo tos temos. Kalbant apie patį video - nieko gero. Filmuoja kaip vežioja lagaminėlius kurie yra visiškai neaktualu mums (gal tik tavo fanams). Taip pat modai nepritaikyti,nes nesižiūri kai bando filmuot nevykūsį gameplay su 40 fps. Logiška išjungt šviesas,variklį,nueit 1m ir vėl važiuot. Jeigu sporto salėje norėjai pajuokaut - sveikinu,nepavyko. Mandagumo biškį,burną uždaryk gal mažiau čepsėsi. bullshit

Dėkui už jūsų kritiką, pasistengsiu pataisyti tai kitame video :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Patikėk kaip linksma ir smagu žiūrėt tavo tokius video <3


Ypač kaip tau tos bėdos su internetu , tai /bendradarbiai palūžo , enb paskui , arba kaip sistema apgavo . 


Nu ždž faina , faina 


:wub: 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražus video.

Dėkui

 

 

Patikėk kaip linksma ir smagu žiūrėt tavo tokius video <3

Ypač kaip tau tos bėdos su internetu , tai /bendradarbiai palūžo , enb paskui , arba kaip sistema apgavo . 

Nu ždž faina , faina 

:wub: 

 

Nežinau ar čia sarkazmas ar tavo nuomone negaliu atskirt jai tavo nuomone tai dėkui jai sarkazmas tai atsprašome kad jums neidomu žiurėti :/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

"Temos rakinamos paprašius temų autoriams, autoriui ilgai neatnaujinant temos, esant ištrintam video ar diskusijai temose nevykstant ilgiau nei mėnesį. Norint papildyti ar pakoreguoti užrakintos temos turinį dėl temos atrakinimo kreipkitės į PM"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.