Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Rokis_Roxas laikinai užblokavo Ren_Bond

Rokis_Roxas

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Rokis_Roxas


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Ren_Bond


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Piktnaudžiavimą administratoriaus komandomis.  2x free kick


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://imgur.com/a/FPCBW


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ojezus tu mano , koks jaunimas šiais laikais kaip greit sunervinti galima , užmutinai , anketa nieko verta , užbaninai irgi nieko gero , geros dienos. P.s patarčiau nervukus biški paraminti , ar kokiu vaistuku išgert ar ką , biški kad mažiau taip stresuotum.

a16e16883e9f8e2d3b6514c969cb120a87.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ojezus tu mano , koks jaunimas šiais laikais kaip greit sunervinti galima , užmutinai , anketa nieko verta , užbaninai irgi nieko gero , geros dienos. P.s patarčiau nervukus biški paraminti , ar kokiu vaistuku išgert ar ką , biški kad mažiau taip stresuotum.

a16e16883e9f8e2d3b6514c969cb120a87.png

Kas tau čia stresuoja? Tu čia užsiputojai, ačiū už papeikimą, atsakysiu tuo pačiu. Jeigu nebūčiau užblokavęs nežinia kiek dar būtum dėjęs kickų. Dabar aišku sakysi, daugiau nebūčiau dėjęs, tačiau nėra taisyklėse nurodyta, kad reikia 4/5 kickų, kad galėtum dėti baną už piktnaudžiavimą. Manau, jog užtenka dviejų free kick'ų, nes pirmas gali būti netyčia, o antras tikrai bus tyčinis (bent mano nuomone). Nežinau, kaip čia, galit atblokuoti, jeigu netvarkinga anketa, tik įveskit taisyklės, kuriose būtų galima pamatyti kiek free kickų ar pnš. reikia, kad anketa būtų tvarkinga.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Anketa tvarkinga.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.