Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Arbuzu_Fabrikas

Savas_Mode

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Savas_Mode


• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Arbuzu_Fabrikas


• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: Mechanikų Firmai.


• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Už nemokamus pakvietimus į darbą.


• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?:2.8.0 Naują darbuotoją galima priimti tik per atrankas. Išimtis serverio prižiūrėtojams ir direktorių laisvadieniai.(Nepatingėjau surast :D)


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas : http://www.part.lt/perziura/08aa748c39f1c2702ff93ad5e8b929171000.png


http://www.part.lt/perziura/20a0f252247ddb5a3bed76fa90850582929.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pasiteisinimas toks. Visus darbuotojus išmečiau (nemėčiau po vieną, kad būtų greičiau), atgal pakviečiau geriausiai dirbusius, kad tipo palikau. Ačiū Modestai.. Netikėjau, kad ir tu supūsi..  :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pasiteisinimas toks. Visus darbuotojus išmečiau (nemėčiau po vieną, kad būtų greičiau), atgal pakviečiau geriausiai dirbusius, kad tipo palikau. Ačiū Modestai. :)

Masinis darbuotojų išmetimas. Manau ir reikštų kad visi darbuotojai - Išmesti. Ir skubėti nereikia, reikia viską nuosekliai ir atidžiai daryti :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Masinis darbuotojų išmetimas. Manau ir reikštų kad visi darbuotojai - Išmesti. Ir skubėti nereikia, reikia viską nuosekliai ir atidžiai daryti :)

Reikalų ir taip pilna. Neturiu laiko ten žaisti tokių nesamonių. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Reikalų ir taip pilna. Neturiu laiko ten žaisti tokių nesamonių. 

Viskas yra sąmonė ir mažiau reikšmingas dalykėlis, įdomu kokių reikalų turi nemačiau kad treniruotę būtum pravedęs, mačiau kad darė tik Ignas_Front ir taipogi Airidas_Marlboro kurie buvo pašalinti už nieką ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Viskas yra sąmonė ir mažiau reikšmingas dalykėlis, įdomu kokių reikalų turi nemačiau kad treniruotę būtum pravedęs, mačiau kad darė tik Ignas_Front ir taipogi Airidas_Marlboro kurie buvo pašalinti už nieką ;)

Aš išmečiau tik Airidą_Marlboro, Igną palikau. Taipogi siųliau Airidui likti kitose pareigose, bet jis pats nenorėjo. Tu matau nesupranti, kad direktoriam ir taip yra ką veikt. Sužiūrėt ar visi darbuotojai dirba, sutvarkyti forume temas, įrašyti visus į rangus ir t.t.. Todėl, pasiimu į pagalbą kelis žmones, kad man nereiktų atlikti visko vienam.  Daugiau čia neatrašysiu, tiesiog bevertis papeikimas..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš išmečiau tik Airidą_Marlboro, Igną palikau. Taipogi siųliau Airidui likti kitose pareigose, bet jis pats nenorėjo. Tu matau nesupranti, kad direktoriam ir taip yra ką veikt. Sužiūrėt ar visi darbuotojai dirba, sutvarkyti forume temas, įrašyti visus į rangus ir t.t.. Todėl, pasiimu į pagalbą kelis žmones, kad man nereiktų atlikti visko vienam. 

Kažkaip visi darbuotojai buvo išmesti ir pas Ignas_Front jau nebebuvo raidės ant Teamspeak3 programėlės, ir temos jo buvo užrakintos. Suprantu kas yra direktorius, matau tau čia neaišku, o ne man. Nes labai neatidžiai žiūri į savo einamas pareigas visus išmeti, pavyzdžiui darbuotojas kurų išmetei ir nori atgalos priimti norėjo dirbti tą laiko tarpą, važinėti su darbine transporto priemone ir taipogi kad neturi laiko dėl to kad tu BAM išmetei visus iš darbo ir viskas, nemanau kad būtų sunku darbuotojus išmesti po vieną. Aš peikiu tave dėl to kad priimei  atgal gal daugumai tai atrodys - "Nu gerai priimė tai kas blogai?" Bet yra visada žodis bet, manau reikia atidžiau žiūrėti į savo pareigas, ir tikrai nesi toks apsikrovęs darbais kaip sakaisi esąs, nes treniruočių nedarai atrankas padarai (vėliau visus išmeti velniop), o iš žaidėjų patekusių forume net neapklausinėji tiesiog priimi. Ir nemanau kad Airidas_Marlboro reikėjo pašalinti kad 1 dieną buvo neaktyvus gal jis sirgo, gal buvo netikėtai išvykęs, buvo ligoninei ir daug kitų priežasčių dėl ko negalėjo parašyti neaktyvumo anketos. Taipogi mačiau kad tu irgi buvai neaktyvus ir ne vieną porą dienų, bet kažkaip matau vis tu dar atstovauji šiai firmai Mark_Escobar žiūri normaliai į tokią situaciją, o ne kaip tu BAM ir išmestas dėl nepaliudijamos priežasties! :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kažkaip visi darbuotojai buvo išmesti ir pas Ignas_Front jau nebebuvo raidės ant Teamspeak3 programėlės, ir temos jo buvo užrakintos. Suprantu kas yra direktorius, matau tau čia neaišku, o ne man. Nes labai neatidžiai žiūri į savo einamas pareigas visus išmeti, pavyzdžiui darbuotojas kurų išmetei ir nori atgalos priimti norėjo dirbti tą laiko tarpą, važinėti su darbine transporto priemone ir taipogi kad neturi laiko dėl to kad tu BAM išmetei visus iš darbo ir viskas, nemanau kad būtų sunku darbuotojus išmesti po vieną. Aš peikiu tave dėl to kad priimei  atgal gal daugumai tai atrodys - "Nu gerai priimė tai kas blogai?" Bet yra visada žodis bet, manau reikia atidžiau žiūrėti į savo pareigas, ir tikrai nesi toks apsikrovęs darbais kaip sakaisi esąs, nes treniruočių nedarai atrankas padarai (vėliau visus išmeti velniop), o iš žaidėjų patekusių forume net neapklausinėji tiesiog priimi. Ir nemanau kad Airidas_Marlboro reikėjo pašalinti kad 1 dieną buvo neaktyvus gal jis sirgo, gal buvo netikėtai išvykęs, buvo ligoninei ir daug kitų priežasčių dėl ko negalėjo parašyti neaktyvumo anketos. Taipogi mačiau kad tu irgi buvai neaktyvus ir ne vieną porą dienų, bet kažkaip matau vis tu dar atstovauji šiai firmai Mark_Escobar žiūri normaliai į tokią situaciją, o ne kaip tu BAM ir išmestas dėl nepaliudijamos priežasties! :)

Savo komandą renku aš pats, ir nuo jūsų tai nepriklauso. Airidas buvo neaktyvus ne 1 dieną, o pastoviai prisijungdavo tik kokią 8 valandą vakaro. Gerbiu jį už tai, nes nors gyvenimą normalų turi. Gali daugiau nefreepostint? Atsibodo man čia atsakinėt.. Aš nesuprantu, net pažystamą ožint, dėl žaidimo.. Aišku, Atee, neatrašysiu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Savo komandą renku aš pats, ir nuo jūsų tai nepriklauso. Airidas buvo neaktyvus ne 1 dieną, o pastoviai prisijungdavo tik kokią 8 valandą vakaro. Gerbiu jį už tai, nes nors gyvenimą normalų turi. Gali daugiau nefreepostint? Atsibodo man čia atsakinėt.. Aš nesuprantu, net pažystamą ožint, dėl žaidimo.. Aišku, Atee, neatrašysiu.

Nevadinu to ožinimo, Tai kas kad jis prisijungdavo 8 valandą vakaro bet prisijungdavo, ne kaip tu ate ate nefreepostinu tegul sprendžia Mark_Escobar nežinau kaip jis nuspręs manau atmes nes jūs kaip man atrodo iš šono gerai sutariat tai vat. Tai gerai kad renki savo komandą aš tik pridūriau smulkmeną prie daug kitų. Į ką atsakiai į nieko tiesiog tu čia freepostini, geriau atsakytum detaliai o ne keliais žodžiais.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Direktoriui pirmas ir paskutinis žodinis įspėjimas.

Jeigu perrenki visą komandą - tai visus išmeti ir registruoji atrankas.

Būnu leidžiu pasilikti geriausius darbuotojus, tokiu atveju išmeti visus kitus, palikdamas geriausius.

Tokius nepagrįstus veiksmus atlikdamas atrodai neprofesionalus.

Jeigu kažko nežinai, abejoji - geriau klausk.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.