Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Sam_Todaro

Sam_Todaro

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki kolegos! Na neseniai apsilankiau jūsų serveryje ir užsibuvau. Tad manau būtų galima prisistatyti ir papasakoti šiek tiek apie save.

Tai mano vardas yra Liudas iš Alytaus esu 19-etis metų, šiuo metu studijuojantis Kaune. Mano studijuojamas dalykas: Medienos dirbinių gamyba ir projektavimas. Šią specialybę pasirinkau, nes mėgstu darbą su mediena ir išlieti savo fantaziją ties projektavimu. Šiuo metu esu pirmakursis. 

Gerosios savybės: Esu sukalbamas žmogus, nenusiteikęs priešiškai ar piktavališkai. Gyvenu šią dieną ir kiekvieną ją bandau atlikti kažką norimo, moku priimti kritiką, nebijau iššūkių ar naujovių. Manau ir kiekvienas gyvenat pagal kažkokią frazę, manoji yra: Kad ir kas nutiktų - nepasiduok, nežiūrėk atgal, o judėk į priekį.

Blogosios savybės: Kartais esu gan principingas, laikausi savo nuomonės tai kartais priveda ir pykčių, nesutarimų. 

Savo savybėmis negaliu daug pripasakoti, nes kiekvienas žmogus yra susidaręs nuomonę apie kitą asmenį ir jis gali pasakyti savo gerąsias ir blogąsias savybes.

Mano laisvalaikis, pomėgiai ir kt.

Na manau pradėsiu nuo laisvalaikio. Šiaip grįžęs iš Kauno į savo miestą ir kaip gyvenantis nuosavame name tai dienos metu užsiimu darbais, kada geras oras mėgstu važiuoti prie ežero, nuosavos pakrantės, ją tvarkytis, o vakarais jau perima draugų kompanija, linksmai praleistas laikas(be alkoholio). O pomėgis šiuo metu didžiausias yra ties motociklais(enduro). 


8574e2bee632f7a207847836da3ddda7742.jpg

Jeigu tik norite kažko paklausti ar šiaip dar pasiteirauti kaip apie asmenybę, prašom, klauskit tiek čia ar A.Ž.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.