Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Policijos rangai?

jason frost

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki visi. Ušsiemu GFX'ais nesu profesonalas ar šeip daug laiko praleidžiantis prie photoshop. Skaitau sau kaip hobį.


Norėčiau jums parodyti savo darbą, tai būtų policijos rangai.


-


7a8b9c8d07e38077d153b5b5e06b3835537.jpg


-


Norėčiau išgirsti jūsų nuomonė, kas blogai? Kas nepatiko? Ko trūksta? Vyska išreiškite apačioje nes darbai gali būti sutvarkyti ir redaguoti, o tuo pačiu man padėsite tobulėti. Jeigu jums patiko ir norite kaš ko panašaus tiesiog su manimi susisiekite  :rolleyes:.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Sveikas viskas ok tik 1 menusiukas tas lapas po Policinkas ir tas uzrasas greenside knisa prota geriau ji pamazinti ir padeti kurnors virsur arba apacioj o seip mldc. :)

 

Dėkuj, kad nepagailėjai laiko ir išreiškei savo nuomonė. Pamastysiu dėl logo jei bus daugiau dėl jo priešingų nuomonių  ^_^.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sutinku su Sweet_Energy nuomone, tik pagal mane reiktų foną padaryt šiek tiek šviesesnį, kad nebūtų toks niūrus. :)

Na manau, kad kaš ką panašaus padariau dėkuj už sugaištą laiką ir išreikšta nuomonė ;).

-

4c63eb2a4e6dd813681e5bb23f7d7d56956.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Na asmeniškai man tavo darbas nepatiko , kažko trūksta .. Atrodo ,kad bile ėmei ir dėjai čia daryt..

 

Dėkuj už nuomonę, bet ar tu ją gali argumentuoti ir pasakyti kas tau būtent nepatiko?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Dėkuj už nuomonę, bet ar tu ją gali argumentuoti ir pasakyti kas tau būtent nepatiko?

 

Taip žinoma galiu , tiesą sakant ta mašina tikrai ne kokia , o spalvos atrodo tikrai nepriderintos , atrodo lyg tą pd firmą žlugtų , tokios grynai tamsios spalvos , norėtūsi kažko ryškesnio , o transporto kitokio galbūt netgi transportą reikėtų paiimti iš pačio serverio kaip manai?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taip žinoma galiu , tiesą sakant ta mašina tikrai ne kokia , o spalvos atrodo tikrai nepriderintos , atrodo lyg tą pd firmą žlugtų , tokios grynai tamsios spalvos , norėtūsi kažko ryškesnio , o transporto kitokio galbūt netgi transportą reikėtų paiimti iš pačio serverio kaip manai?

Dėkuj už pastabas. Į pastabas atsižvelgsiu ir savo ateinančius darbus nedarysiu tokius niurius ^_^.

Dėl mašinos nežinau man ir taip gražu, bet ir su šituo pasižiurėsiu  :huh:.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Dėkuj už pastabas. Į pastabas atsižvelgsiu ir savo ateinančius darbus nedarysiu tokius niurius ^_^.

Dėl mašinos nežinau man ir taip gražu, bet ir su šituo pasižiurėsiu  :huh:.

 

Šaunu,kad priimi kritika , malonu girdėti iš tavęs , daugelis pyksta kaip juos kritikuoji , o tu ne :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.