Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pasiulymas pridedi 3 LVL adminams dar 1 komanda.

Lucas_George

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lucas_George


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:  Na pastebejau daug kas pradejo reklaminti per skelbimo kontora serverius paskelbia ir atsijungia ir jie lieka neuzbaninti nes nespeja puskui adminai pamirsta ir vel prisijungia reklamina ir atsijungia tai siulau bent padaryti 3 lvl adminams arba visiems kad butu komanda /valytichat jaigu reklamina ar kazkas panasaus, o jaigu adminai prades valyneti chat nors ir nebuvo reklamos jie butu baudziami ispejimais admin, ir jaigu isvalytum chat rasytu kas isvale nes reklamu daug buna.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Na nezinau bet tiek serveriui ir projektui gerai.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man asmeniškai tie reklamavimai, tik juoka kelia, ir netikiu, kad kas eina į tuos serverius kitus, jeigu čia žaidi, čia ir žaisk, o ne vaikščiok po servus kaip kokia "KRV".

Poto prasideda pavogė mano acc ir pan. 

Verdiktas - UŽ.

Redaguota Katum_Asas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man asmeniškai tie reklamavimai, tik juoka kelia, ir netikiu, kad kas eina į tuos serverius kitus, jeigu čia žaidi, čia ir žaisk, o ne vaikščiok po servus kaip kokia "KRV".

Poto prasideda pavogė mano acc ir pan. 

Verdiktas - UŽ.

Jie ta ir nori padaryti nes kiti uzsiregina su savo accountais ir passwordas ant greenside ir puskui acc nebeturi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.