Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Pinjatų maratonas 2024! ×

Pagalbos su kreditais, bei vip narystes laiko sumažinimas.

Lucas_George

Rekomenduojamas pranešimas

  • Jūsų Vardas_Pavardė : Lucas_George

  • Kokios pagalbos jums reikia : Kad sumažintumet vip narystes laikas nes dabar draugas pripirko 110 dienų krč ten ne draugas nu krč realybeje mes nesame kaip geri draugai bet aš pasitikejau bet matai pridirbo nesamonių pripirko tdežiu ir vip narystes laika kiek galejo.

Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą  Na prisijungu ryte ir žuriu vipas 110 dienų galvojau iš kur tiek gali buti parašiau /kreditai beliko 100 kreditų, nusiunčiau rokui įrodymus į a.ž kiek pirkau aš kreditu, na o kreditu pasigedau 2016-04-29 arba 31 diena neberadau ir sultanas mačiau dar nupirktas buvo ir t.deže buvo uždėta bet nežinau jis turejo dar kažką pirkti nes vip butu tada daugiau išeje kiek žinau jums eina logus pažeti kas ten buvo pirkta aivaras raše jaigu rokas sakys kad gražink jam ir sumažink ta laika vip, tai rokas sake rašyti į foruma pagalba tai ir parašiau http://imgur.com/ekfVS5N Čia dabar tiek teturiu gal eina pažeti jums kiek aš buvau turejas? Rokui dar nusiunčiau įrodyma kaip pirkau taškus per paysera.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.