Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prašau užblokuoti Mantvydas_Epic

Sweet_Energy

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Sweet_Energy


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Mantvydas_Epic


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas-[NameTag]


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :  https://www.youtube.com/watch?time_continue=101&v=roGvIL3Num0


 


Prasisukit ant 1.30 nuo ten prasideda kažkur


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ištryniau aš tą tavo nametaga, atrodo kad kažkokia baisybę šiame serveryje  padariau :D Eik pasidaryk video kopija, nes dar netyčia užprivatinsiu, tai pradėsi rėkaut pagrindiniai administracijai , kad patikrintų logus. P.S Patiko filmukas ? 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ištryniau aš tą tavo nametaga, atrodo kad kažkokia baisybę šiame serveryje  padariau :D Eik pasidaryk video kopija, nes dar netyčia užprivatinsiu, tai pradėsi rėkaut pagrindiniai administracijai , kad patikrintų logus. P.S Patiko filmukas ? 

*Keiksmai* nepatiko *Keiksmai*  vertas galvoji čia geras video nemates mano viska turiu jaigu reikes ten to video ar kažko 

 

 

 
Narys gauna įspėjimą už šios taisyklės nesilaikymą:
• Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;
Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nichuja nepatiko šudo vertas galvoji čia geras video nemates mano viska turiu jaigu reikes ten to video ar kažko 

Šaunuolis, ačiū už įvertinimą !  Gal galėtum pats kažką sukurti, kad galėčiau išmokti kurti filmukus kaip tu ? Nes labai noriu būti šaunus žmogus kaip tu , ir mokėt kurt geriausius filmukus kaip tu ! Tikiuosi tikrai padėsi, ačiū .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žaidėjas nebus užblokuotas.

 Būtina pateikti įrodymus, ne senesnius, kaip 24 valandos. Tema sukurta 2016 05 06 , tema rasi paspaudęs čia.

Su kitų tvarkos.prž (Matthew_Bennett) jau aptarėm ir Mantvyda įspėjom kad ištrintu name tag ir toliau bandytu kurti visokius serverio pristatymus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.