Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

[Pasiūlymas serveriui] Naujas darbas!

Madd_Lion

Rekomenduojamas pranešimas

 

 ✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Madd_Lion

✔ Koks tai pasiūlymas: Naujas ir unikalus darbas.

✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Trumpai, apie darbą: Inkasatoriai, apsauginiai. Bendrai šis darbas vadintusi "G4S Lietuva". Tolimesniuose punktuose papasakosiu apie jų veiklą, įrangą, aprangas bei koamndas. Bei dar vienu smulkiu pasiūlymų namams, aišku susyjusiu su šiuo darbu.

 

G4S drabuotojų veikla:  ​

1) Pagrindinis ir pastovus darbuotojų darbas būtu pinigų pervežimai. G4S darbuotojai su savo transportu (nurodyta apačioje) vežtu pinigus, iš banko į bankomatus.

Kaip tai vyktu? Kadangi pinigus padėti galime tik banke,o pasimti ir bankomatuose, jie turėtu būti pildomi pinigais. G4S darbuotojai (būtinai dirbtu po 2) pasikrautu pinigus banke, iš ten jie turėtu juos išvežioti po visus bankomatus, bankomatai talpintu 500.000eurų (suma gali būti keičiama), pasibaigus pinigams G4S darbuotojams būtu pranešta apie tai, tuščius bankomatus  ir kiek juose liko darbuotojai galėtu pažiūrėti su komanda /bankomatai. Darbuotojai turėtu rūpintis, kad bankomatuose nestygtu pinigų.

Būtu galima manipuliuoti G4S firma? Tikrai ne! Žaidėjas iš vieno bankomato galėtu pasimti max. 200.000eurų, kad nebūtu tokių atvėjų kai, G4S darbuotojai atveža pinigus, o juos visus  iš savo banko saskaitos pasėma kitas žaidėjas. 

 

2) Žmonių ir pastatų saugojimas. Žaidėjai galėtu užsisakyti saugojimo paslaugas firmos bazėje ant pick up. Būtu du pasirinkimai: Asmens saugojimas arba Namo saugojimas.

Aprašymas: Ši veikla būtu papildoma, G4S darbuotojai turėtu saugoti žmogų kuris yra užsisakęs paslaugą (ji būtu gana brangi), 1 žmogų saugotu 1 apsaugininkas.

Namai. Užsisakius namo saugojimo paslaugą, būtu visai kitaip. Čia ir prieiname prie dar vieno naujo dalyko, namų apiplėšimų, būtent nuo jų ir saugotu G4S firma, jei būtu pranešta apie vykdomą vagystę. 

Kada ir kaip galėtu būti apvogiamas namas? Namas galėtu būti apvagiamas tik būnant minimum.2 G4S dabuotojams prisijungus. Vienu metu gaujiniai (taip namus plėštu gaujiniai) galėtu plėši 1 namą. Namų plėšimai vyktu kažkokiame laiko tarpe kurį nustatytu pagr. administracija. Per apiplėšima galėtu būti pavogiamas 1 baldas, o taspats namas galėtu būti apiplėšiamas tik kartą per savaitę.

Plėšimo procesas: 1 ar 2 gaujiniai atvažiuoja prie namo, ateina prie durų ir rašo naują komandą: /lauztid (laužti duris), šis procesas vyktu 1min., įėjus į namą gaujiniai turėtu laiko pasiimti 1 baldą (administracija sugalvos kaip tai galėtu atrodyti tas vogimas) kol atvyks apsauga gavusi pranešimą, jei gaujiniai pasprunka ir baldą parduoda baldų parduotuvėje, apiplėšimas sėkmingas. Bet jis gali ir nepasisketi, jei baldą pavogęs žmogus būna nušautas G4S darbuotojo.

 

P.S. Iškilus klausimams, pastebėjus klaidą ar kažkokį neatitikimą prašau raudonu šriftu parašyti komentarą su klaida.

 

Darbo apranga ir transportas: 

 

Moonbeam ID418. Mašina skirta vykti į plėšimus ir saugoti žmonėms.

Vehicle_418.jpg

 

Securicar ID428. Autobusiukas pinigams vežti.

Vehicle_428.jpg

 

Aprangos:

Mergina,141IDSkin_141.png Vyras,163 arba 164ID Skin_164.pngSkin_163.png

 

Darbo komandos:

/bankomatai - pažiūrėti visus serverio bankomatus, kiek juose liko pinigų.

/asaugomi  - saugomų asmenų sarašas.

/psaugomi - saugomu pastatų sarašas.

/rduris - užrakina/atrakina visas autobusiuko duris, kad negalėtu įsėsi pašaliniai asmenys.

Gaujiniams:

/lauztid - pradeda laužti namo duris.

/vogtid - pavogia max. 1 baldą.

 

Ginklai G4S darbuotojams:

Shotgun, MP5, 9mm.

 

 

 

✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Unikalus ir įdomus darbas.

 

✔ Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Rezervuotas komentaras pataisymams.

 

Inkasatorių apiplėšimas. Gaujiniai max. 3-4 galėtu apiplėši inkasatorius vežančius pinigus, nužudžius inkasatorius ir nuvežus autobusiuką į gaujos hood (plėšia tik turinčios hud) gauna pinigus į seifą. (vežtus). Inkasatoriai turėtu galimybę susisiekti su kolegomis ar GSPD dėl galimo pavojaus, vežant didelę sumą pinigų, furginą galėtu lydėti 2 policijos ekipažai. (galima redaguoti)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tiesa sakant bus darbas bevertis. Kodėl? Bankomatai bus užpildyti kolkas pilnai, o nusiiminėjamos pinigų sumos gan mažos kolkas. Na okay, vėlaiu bus jos didesnės, bet kas iš to? Jug nevežinės po pora tūkstančių į bankomatus, nu bet teik to tegul tarkim veža po tuos pora tūkstantėlių. Žmonių saugojimas? Netikiu, kad kažkas samdydusi tokį dalyką. Tą apsauginį nušautu vietoje. Žmonių apsauga sampe niekada neegzistuos.( gauja užpuls, ar keli žm,onės užpuls ir tą apsauginį nušaus. O kas iš gaujinių eis į apsaugą? Niekas.). Dėl namų apsaugos gal ir. Bet vistiek gauja taip dažnai nepuls tų namų, o jei pradėtu dažnai pulti, žmonėms tai nepatiktu ir pradėtu plisti skundai.

 

Nežinau kodėl, bet aš manau geriausia tokį dalyka padaryti būtu DPD darbui ( nors nelogiška, bet...) aukščiausiam rangui. Aukščiausio rango nariai būtu G4S ir jie saugotu miestelius, vežtu tuos pinigus. Mano tokia mintis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tiesa sakant bus darbas bevertis. Kodėl? Bankomatai bus užpildyti kolkas pilnai, o nusiiminėjamos pinigų sumos gan mažos kolkas. Na okay, vėlaiu bus jos didesnės, bet kas iš to? Jug nevežinės po pora tūkstančių į bankomatus, nu bet teik to tegul tarkim veža po tuos pora tūkstantėlių. Žmonių saugojimas? Netikiu, kad kažkas samdydusi tokį dalyką. Tą apsauginį nušautu vietoje. Žmonių apsauga sampe niekada neegzistuos.( gauja užpuls, ar keli žm,onės užpuls ir tą apsauginį nušaus. O kas iš gaujinių eis į apsaugą? Niekas.). Dėl namų apsaugos gal ir. Bet vistiek gauja taip dažnai nepuls tų namų, o jei pradėtu dažnai pulti, žmonėms tai nepatiktu ir pradėtu plisti skundai.

 

Nežinau kodėl, bet aš manau geriausia tokį dalyka padaryti būtu DPD darbui ( nors nelogiška, bet...) aukščiausiam rangui. Aukščiausio rango nariai būtu G4S ir jie saugotu miestelius, vežtu tuos pinigus. Mano tokia mintis.

Niekas negalės dažnai puldinėt, skaityk. Nu tj gerai, kokia nauda tada iš DPD kam jie? gali ir be vežiojimu būt tu daiktų. Kkam medikai? atvarai ant pick up pasigydai? Kam furistai?  Gali automatiškai visko pasidaryt? Kam tie PD? Žaidžiam be star ir taisyklių.. Nesutinku su tavo nuomone.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gera idėja aš už. Mldc gerai sugalvojai arba copinai iš kito serverio.

Ačiū, sugalvojau, jau siūliau seniau vienam servui, bet ten skripteris tinginys, ne taip kaip mūsų Aivaras mldc.

 

Žaidėjas gauna žodinį įspėjimą už:

Du kartus postini iš eilės , nors gali viską į vieną sudėti.

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Niekas negalės dažnai puldinėt, skaityk. Nu tj gerai, kokia nauda tada iš DPD kam jie? gali ir be vežiojimu būt tu daiktų. Kkam medikai? atvarai ant pick up pasigydai? Kam furistai?  Gali automatiškai visko pasidaryt? Kam tie PD? Žaidžiam be star ir taisyklių.. Nesutinku su tavo nuomone.

Tu manęs nesupratai. Esmė ta, kad darbai visi nėra ir taip pilnai padaryti. Juose ne visada atrasi ką veikti. O tu siūlai dar vieną darbą kuriame nebus veiksmo....Prašyčiau perskaityti dar kartą mano viršuje postą.  :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu manęs nesupratai. Esmė ta, kad darbai visi nėra ir taip pilnai padaryti. Juose ne visada atrasi ką veikti. O tu siūlai dar vieną darbą kuriame nebus veiksmo....Prašyčiau perskaityti dar kartą mano viršuje postą.  :)

Kaip tik bus veiksmo ir gaujiniams ir Apsaugai

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu manęs nesupratai. Esmė ta, kad darbai visi nėra ir taip pilnai padaryti. Juose ne visada atrasi ką veikti. O tu siūlai dar vieną darbą kuriame nebus veiksmo....Prašyčiau perskaityti dar kartą mano viršuje postą.  :)

Taip, bet tai būtu unikalu ir niekur namatyta beto gal gaujiniai (keli) galėtu bandyt apiplėšt autobusiuką. Aš ir nesiūlau darbo kuriame bus daug veiksmo, vieninteliai darbai kur yra veiksmo gauja ir PD jei nori veiksmo ten ir eini, čia bus darbas su veiksmu ir ramiaja dalimi. Dėl sumų kurias veš, kad ir 5.ooo vežtu visgi kažką veiktu su tikslu saugiai prsistatyti, pvž dbr dirbu mediku ir ką aš veikiu nieko, skaitos beprasmis darbas, pažimėjimų beveik neperka, o apie heal net nekalbu niekam jo nereikia, nes pahealina adminai, tai koks tolkas tų medikų..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taip, bet tai būtu unikalu ir niekur namatyta beto gal gaujiniai (keli) galėtu bandyt apiplėšt autobusiuką. Aš ir nesiūlau darbo kuriame bus daug veiksmo, vieninteliai darbai kur yra veiksmo gauja ir PD jei nori veiksmo ten ir eini, čia bus darbas su veiksmu ir ramiaja dalimi. Dėl sumų kurias veš, kad ir 5.ooo vežtu visgi kažką veiktu su tikslu saugiai prsistatyti, pvž dbr dirbu mediku ir ką aš veikiu nieko, skaitos beprasmis darbas, pažimėjimų beveik neperka, o apie heal net nekalbu niekam jo nereikia, nes pahealina adminai, tai koks tolkas tų medikų..

Va su šiuo komentaru sutinku. Okay, tada tarkim tegul daro šį darbą. Man patiko tavo mintis apie autobusiuką, iš kart galima galvoti ir apie dar visokiausius dalykus. Banko apiplėšimus, parduotuvių ir pnš. Tada tikrai šis darbas turėtu ką veikti :)

Bet nepamirškime tokių kaip taxi, medikų darbų. Juos reikia ir tobulinti, kad būtu kas juose veikti. Pagalvokime ir ką jime sgalima pasiūlyti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jai dar pati G4S Securicar ID428 galetu apiplesti butu dar idomiau, policija turetu daugiau darbo, ir apiplesus G4S automobili turetum vaziuoti i savo gaujos Hooda, ir visi pinigai pasidetu i gaujos fonda.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jai dar pati G4S Securicar ID428 galetu apiplesti butu dar idomiau, policija turetu daugiau darbo, ir apiplesus G4S automobili turetum vaziuoti i savo gaujos Hooda, ir visi pinigai pasidetu i gaujos fonda.

Pataisyme jau įdėjau šį dalyką :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš prieš, filmu prisižiurejas rašai idejas. puolimai? pagalvok tai butu sunkus darbas Mtevui, ir išvis ar kažkas įmanoma šiame darbe įgyvendinti ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš prieš, filmu prisižiurejas rašai idejas. puolimai? pagalvok tai butu sunkus darbas Mtevui, ir išvis ar kažkas įmanoma šiame darbe įgyvendinti ?

:D Juokini. Rokui?  Aivaras skripteris yra, atsigauk. Jei jis nebijo iššūkiu imsis šio darbo , manau jis tikrai geras savo sryties atstovas ir jam sunku nebus, jei reikės padėsiu kaip galėsiu. O tu patylėk, nėra nieko neįmanomo. Net neaiškinsiu tau čia visko, nes matau turi rimtų problemų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.