Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Mantas_Verone BANNED Darius_Freaknezz [142]

Mantas_Verone

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mantas_Verone


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Darius_Freaknezz


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: čytinimas, roko nutarimu. ELM.


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visų pirma taip, aš naudojau ELM tik aš nežinojau jog negalima, be to, iš kur siunčiaus buvo parašyta jog rodys tik man, todėl aš pagalvojau gal gražiau atrodys ir instaliavau, atsiprašau kad naudojau, dabar jau ištrynes esu, taigi per visa laika kiek žaidžiu greenside už čytinima šitas pirmas kartas, atsiprašau. Gal galita apsieit įspėjimu ar dar kuom? taigi aš nerizikuočiau su čytais dirbdamas darbą su pakvietimu dar policijoj, būkit žmonės, supraskit.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visų pirma taip, aš naudojau ELM tik aš nežinojau jog negalima, be to, iš kur siunčiaus buvo parašyta jog rodys tik man, todėl aš pagalvojau gal gražiau atrodys ir instaliavau, atsiprašau kad naudojau, dabar jau ištrynes esu, taigi per visa laika kiek žaidžiu greenside už čytinima šitas pirmas kartas, atsiprašau. Gal galita apsieit įspėjimu ar dar kuom? taigi aš nerizikuočiau su čytais dirbdamas darbą su pakvietimu dar policijoj, būkit žmonės, supraskit.

Suprantu, kad galbūt tu tikrai nežinojai, tačiau tai neatleidžia nuo atsakomybės, pats supranti? Šį "modą" naudojantys asmenys buvo liepiami blokuoti Roko, puiku jog susipranti, tačiau aš padėti negaliu, čia Roko reikalas ar jis duos tau šansą ar ne. 

 

P.S Prie to pačio pridurt galiu, kad kitą kart nepasikartotų atvejis kaip su ELM ir neįsirašytum dienos modo (visada diena.) ar timecyc tokio kuris tai padaro - tai taip pat uždrausta. iki.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.