Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[Serverio pasiūlymas] Sporto salė

Rafael_Nadal

Rekomenduojamas pranešimas

✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rafael_nadal

✔ Koks tai pasiūlymas: Sporto salės visokie xp kėlimai.

✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:   Tai mano pasiūlymas būtu, kad galėtum sporto salėje sportuoti.

Pvz: kelnoti štangas, boksuoti kriaušę, šiaip kelnoti svarmenis, jai įmanoma padaryti, kad važiuot su dviračiu, ar bėgiot ant bėgimo takelio.

Mušimosi stiliai:

1. Boxing

2. KungFu

3. Elbow

4. Grabkick

5. Kneehead

Gal būt yra ir daugiau dabar jau, bet aš jų nežinau, tai išvardinau tik šiuos.

 

Tarkim boxo salėje muštumeisi su kažkuriuo iš šio stiliaus ir pataikius kitam žaidėjui nuimtu tik 1hp. Kiek smūgių tiek nuimu hp. Jegu pradėtum sportuoti, boksuoti kriaušė tarkim kas kažkiek laiko pradėtum stiprėti ir jau padarytum žalą po 2hp vienu smūgiu. Galiausiai užkėlus didžiausią limitą kažkuriam stiliui galėtum nuimti tarkim 20-30 hp ir skaitytusi kaad nukautuoji žaidėjus tokiais smūgiais.

Kiekvieną stilių reiktu kelti skirtingai.

 

Šis dalykas veiktu tik sporto salėje, bet jaigu pradėtu daugeliems žaidėjų patikti, tai būtu galima daryti, kad visur nuiminėtu po tam tikrą hp kai mušiesi. Taip žmonės pradėtu dažniau eiti į sporto salę.

 

Taip pat jeigu užkeltum visus stilius maximaliai ir nebesportuotum, tai po kiek laiko pradėtu kristi lygis ir pradėtum silpnėti.

 

 

Rašykit savo mintis, galvoju, kad kažką praleidau, bet dabar tikrai neatsimenu ką biggrin.png

✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Dar vienas unikalus dalykas būtu.

Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

 

 

 

Kitus mano pasiūlymus rasite mano profilyje. Komentuojam :)http://greenside.lt/index.php?/user/662-rafael-nadal/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai esu aš už šią puikią idėją, nes manau daugelis eitu pasportuoti. Ir prie to pačio galėtu ikelti darbą be pakvietimo Treneris aišku šį darbą galėtų dirbti koks max 10 žaidėjų ir jie sudarinėtų sporto programa salėje.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Už, dar kažkas naujo !

 

Gaunate vieną įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

uz

 

 

Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.