Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.6.4]Pasiūlymas serveriui:Geriasni kelio taisykliu taisykles+ideja sufirmomu automobiliais

Julius-500

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Julius_Gumuliauskas

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mano idėja yra tokia: 1>>Kad visos firmos turi savo ekonomika tai pvz Policininkai nori greitesnės mašinos tai jie turi Nusipirkti pvz (Bullet) tai jie ja nusiperką ir nugabena ja iki workshop'o naujo ir nusiperka jie lipdukus ir sirenas ir jau jie turi policijos PD Bullet'a.(Tik darbo direktoriai/pavaduotojiai gali pirkti darbo mašinas)  ir tas pats su visais darbais jei dar pvz furistai sudaužo sunkvežimi tai jie turi ji susitaisyt o jei sprogsta tai firmos valdžiai reikėtu nauja fūra pirktis.Bet su darbais su be pakvietimo Mašinas sakykim šiukslevežiu su daužai tai reikėtu už ja sumokėti valdžiai.Bet tada reikėtu padaryt kad Jeigu išeini iš to darbo kuriame su sprogdinai automobili darbi vistiek už ji reikėtu Mokėti.Bet Tik darbo su pakvietimu darbuotojiai gali i ta Nauja spec. workshop'a įeiti nes paprasti žmones gali nusidažyti mašina pvz į taxi nors jis ne taxistas.2>>Antra idėja yra kad padaryti taisykle kad reikia laikytis šviesaforu nes visi važiuoja vienu metu ir susitrenkia susipyksta kiaikiasi ir t.t tai nebūna įdomu tai jei visi laikytusi šviesaforu butu normaliau ir daug daug įdomiau bet jei automobilis su sirenomis tai jie gali per raudona vairuoti.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Aš manau kad darbuotojai turėtu būti atsargesni ir butu tikroviškiau ir įdomiau žaidime.Naujokai gaistrininkai ne daužytu automobiliu/darbiniu automobiliu ir butu maloniau žaisti. nes 70% iš žaidėju žaidžiant servery ne dirba o tranko kitu automobilius ir jiems už tai nieko.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Nežinau įrašu neturiu ir nuotrauku.Bet tykiuosi kad suprantate mano idėja ir ji jums patiks ir serveyje bus liksmiau žaisti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Zmogau siulau zaisti RP serveriuose,ten visad nebuna non rp ir panasiai :) pries.

Na man greenside labiau prie širdies o kiti serveriai man nelabai įdomus.Butu aišku gerai kad ir GS ne darytu Non-rp ir panašiai. todel to rašiau sita įdėja.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Įdėjos visiškai nepatiko įpač ta su tom darbinėm mašinom išvis kaip iš kokio filmo... kas čia bus kai visi pradės serveryje su savo transportu važinėt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš pasiūlymą kurdamas bent temą išmok parašyti, abi idėjos geros tiesiog reikėtų jas patobulinti, jo mentai tada galėtų greičiau sujimti nusikaltelius su sultanais ir kitomis greitomis mašinomis. Antra idėja +-, bet visi tingės laukt, nes aš irgi neturiu kantrybęs :(

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš pasiūlymą kurdamas bent temą išmok parašyti, abi idėjos geros tiesiog reikėtų jas patobulinti, jo mentai tada galėtų greičiau sujimti nusikaltelius su sultanais ir kitomis greitomis mašinomis. Antra idėja +-, bet visi tingės laukt, nes aš irgi neturiu kantrybęs :(

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Įdėjos visiškai nepatiko įpač ta su tom darbinėm mašinom išvis kaip iš kokio filmo... kas čia bus kai visi pradės serveryje su savo transportu važinėt.

(Tik darbo direktoriai/pavaduotojiai gali pirkti darbo mašinas)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.