Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pagalbos dėl mano laimėtų pinigų, bet tarpininkas nelaukė ss, ir atidavė per pusę 200k

Jack_Malboro

Rekomenduojamas pranešimas

Anketos šablonas:


 


1 ) Jūsų Vardas_Pavardė: Jack_Malboro 


2 ) Kokios pagalbos jums reikia?: Kad gražintų mano 200k ir kur laimėjau 200k išviso turiu gauti 400k


3 ) Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą: Mečiau kauliukais 2016.05.24 22:02h su Jeremy_Mall iš 200k. Tarpininkas buvo Donatas_Tusinukas, apasiūliau kauliuką Jeremy_Mall  man iškrito 4 o jam 2, jis rašė aš laimėjau aš laimėjau, nors matosi įrodymuose, kad aš laimėjau, ir mes ten aiškinomes apie 2 minutes, Donatas_Tusinukas sako numeskit įrodymus į TS3, aš per TS3 esu gavęs laikiną baną, ir sakau numesiu į forumą, jau norėjau eiti mesti, o Donatas_Tusinukas, davė po 200k man ir Jeremy_Mall, ir išėjo nepalaukęs įrodymų, taip, kad noriu atgauti 400k, kuo greičiau tuo geriau, be to Jeremy_Mall, kai su kitais metą irgi pastebėjau sako aš laimėjau, o kai tarpininkas būna Karolis_Sudoku, jis pagrasina banu ir jis pasako tiesą, kad pralaimėjo, jis yra melagis. Noriu uo greičiau atgauti savo laimėtus pinigus, bet jeigu jis negrąžins, tai Rokas jį turėtų nubausti. Įrodymai, kad laimėjau: http://imgur.com/9Nh4hGV


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 tai malboro kur tavo įrodymai kad tu laimėjai? ir neatgavai šaibų tu net įrodymų ikėles neturi tai gali žmogau dėl savo šaibų būti ramus aš 250k padaviau netyčia neatgavau nu ir ką, sr free post bet negalėjau neparašyti :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.