Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.6.4] Pasiūlimas - darbą be pakvietimo

Gytis_Grs

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gytis_Grs


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Na , taksistai dažnai nėra prisijungę nei vienas arba tik vienas kuris jau vežą klientą , manau reiktų įdėti limuzinus , bet jis būtų darbas be pakvietimo , ir reikalautų daug xp , kaip ūkininkai , bet limuzinai negautų iškvietimų , jie tik stovi tam tikrose budėjimo vietose . ŽINAU , gal ir atrodys kvaila, bet manau reiktų daugiau vairuotojų.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Na , manau greičiau vyktų gabenimas , nes taxi tenka laukti ir 10 min ir kartais nesulaukti.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


Redaguota Gytis_Grs

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

PRIEŠ . Patikėk dėl taksistų suprantu , aš pats esu taksistas ir pats pastebiu jog nedirba 3-4 žmonės iš taksistų o per raciją apie restoranus kalbą , pats šiandien pravežiau daugiau nei 20 klientų , ir nesakyk jog visi nedirba nes šiandien dirbo neblogai 3 darbuotojai , o taip limuzinai seni ir visi projektai jos beveik turi idėją skaityčiau jog kopijuota , tegul išrenka gera firmą direktorius ir išmėto tie kurie nieko nedaro dėl firmos , pačiam jau tie restoranai per /r nusibodo .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

PRIEŠ . Patikėk dėl taksistų suprantu , aš pats esu taksistas ir pats pastebiu jog nedirba 3-4 žmonės iš taksistų o per raciją apie restoranus kalbą , pats šiandien pravežiau daugiau nei 20 klientų , ir nesakyk jog visi nedirba nes šiandien dirbo neblogai 3 darbuotojai , o taip limuzinai seni ir visi projektai jos beveik turi idėją skaityčiau jog kopijuota , tegul išrenka gera firmą direktorius ir išmėto tie kurie nieko nedaro dėl firmos , pačiam jau tie restoranai per /r nusibodo .

Nežinau , bet kai aš žaidžiu 1 taksistas arba 0 būna , šiandien apie 8 vakare viena Panele_Vokiete dirbo su 100 žmonių :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš. Atsiprašant b*, jūs turit savo įdėjų? Nebevogit įdėjų iš kitų serverių, jau kelinta įdėja, paimta iš kitų serverių, taip nedaroma, o, kad taxistų nėra, tai čia jau firmos valdžios problema, ir nereikia jokių čia limuzinų, tik valdžiai taxi reikia daryti dažniau atrankas ir rinkti aktyvius žmones, ko jie nesugeba padaryti (Neįsižeiskit jei skaitot)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.