Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Mantas_Verone BANNED Explosive_Speed [173]

Mantas_Verone

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mantas_Verone


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Explosive_Speed


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: čytinimą. INV, turint sobeitą neiną gyvybės. Turiu dar kelis video kurie pilnai įrodo jo naudojamą NameTag.cs, jei reikės t. prižiūrėtojai numesiu, žiūrėsit kaip serialo ilgio serijas. video nuo 1:30sec.


P.S Explosive labai prašau jokių atmazų neteršk temos, yra pilną banned anketų kurios patvirtina tavo begalinį čytinimą.


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :



Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, visu pirma cia as tik begiuoju paskui gaisrinkus ir nemtau kad as cia kazka vezdziotciau ar ka tai del "inv" pasiziek kur as stoviu ir kur jis mane dauzo ir i kur kartaip taip pasibugina ir reik surakinti ir atrakinti. 


 


Tei va patarimas nekomentuok. Palauksim Priziuretojo Paziuresim. 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Extra įrodymai, tavo įkelta nuotrauką gavus ban. Nametag.cs užsifiksuoja atsijungus / serveriui atjungus tave nuo žaidimo ir darant nuotraukas jis automatiškai neišsijungia. P.S Yra nametagas toks, kuris nereaguoja į F8 nuspaudimus ir neišnyksta keliom sėkundėm.

 

Tavo įkelta nuotrauka.

J8jUSY8.jpg

 

 

Originalus nametag, parodžiau jo trauką iš visų atstumų, ir būtent ten kur tu stovėjai.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nes prote jis kai muse mane stovejo prie manes apacioi o as ant tvoros...

O del video as tau sakau tas zmogus policinkas yazou ar kaip ten jis dauzydamas mane stovejo apacioi del to jo nick matesi kaio ir is toli nes as buvau ant tvoros jis apacioi video yra viskas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nes prote jis kai muse mane stovejo prie manes apacioi o as ant tvoros...

Man sukelt likusius ~5 video? ir jėzau, užtilsi kada nors ar ne? Sakei gi ts, kad unban tuoj gausi eisi kauliuką, kur tavo unban, turtuoli?  :lol:

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man sukelt likusius ~5 video? ir jėzau, užtilsi kada nors ar ne? Sakei gi ts, kad unban tuoj gausi eisi kauliuką, kur tavo unban, turtuoli? :lol:

Kelk kaip sakoma su tokias irodymais siknos nenusivalysi turi but konkretu p.s pasakytik virsui posta paeditinau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.