Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Papeikimas GSPD direktoriui.

James_Harden

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : James_Harden


• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Lucas_Patriot


• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: GSPD


• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: uz nepriziurejima darbuotoju ir t.t


• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?: ka zinau kokia cia taisykle tiesiog yra tame kad.


1. man asmuo Tomas_Bielka Pridejo free star zinoma parasiau papeikima lucas ji atleido viskas suprantama viskas aisku taciau as tai free star gavau ? kodel as turiu moket bauda/ sedet kaleime del jo kaltes? nieko nepranesa darbuotojam kad as su free star jie mane gaudo sodino i kaleima dba per ji 30min sedziu.


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas :


stai papeikimas


http://gyazo.com/1cd94acb6d6be3978582e54d33659409


stai darbuotojas atleistas


http://gyazo.com/852d8a2008c0b87090d7dcadbab73a6e


stai as kaleime sedziu.


http://www.part.lt/perziura/de218168a4c4b60badd79f4ce56c5702157.png


 


prasiau adminu nuimt jie pareiskia kad tai mano kalte.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano darbas buvo išmest, aš daugiau nieko ir nekeičiu. Admino neturiu, tad manęs ir neprašyk unjailo.

bet tai cia tavo problemos , adminai nieko nepadeda tu turetum pranest kad tas ir tas asmuo kai paraso jam papeikima jog jis gavo free star ir jam turetumet nuimt o ne bauda kist ir tik zet kaip pelna pakelt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

bet tai cia tavo problemos , adminai nieko nepadeda tu turetum pranest kad tas ir tas asmuo kai paraso jam papeikima jog jis gavo free star ir jam turetumet nuimt o ne bauda kist ir tik zet kaip pelna pakelt.

Ai čia aš jaile sėdžiu ar Tu? :) Mano kompetencijoj yra būtent PD. Jeigu DP netikrintų gaujos papeikimų tu irgi jam papeikimą rašytum?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ai čia aš jaile sėdžiu ar Tu? :) Mano kompetencijoj yra būtent PD. Jeigu DP netikrintų gaujos papeikimų tu irgi jam papeikimą rašytum?

as jaile sedziu per tavo "KEIKSMAŽODIS" darbuotojus cia tavo bedos kad tokius "KEIKSMAŽODIS" priemi kur meto free star kur tik papuola tu turi atsakyt uz tai.

 

 

Gaunate vieną žodinį įspėjimą už:

Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Direktorius viską paaiškino.  Direktoriui nėra būtina darbo savybė pirkti admin ir unjailint free-star gavusius.

Jei ir direktorius pasisiūlytu kompensuoti pinigus už sugaištą laiką kalėjime - tai irgi būtų tik jo doras poelgis, bet ne būtinybė.

 

Jei kas, susisiek su manim žaidime, nupirksiu porą picų ir butelį už kantrybę. Tik jeigu kitą kartą keiksies mano temose - gausi stulpą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.