Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Unban Moskius_Saltis

Moskius_Saltis

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Moskius_Saltis

• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Kristupas_Whatever

• Už ką buvote užblokuotas ?: Uzbanino mane Kristupas_Whatever uz naujo zaidejo trugdyma neteisetai, Sedejau prie skelbimo kontoros pardavinejau savo masinai ir Kristupas priejo prasydamas nupirkt masina, pasiule kaina ir pasakiau jam ne poto kazkoks zmogus turbut jo draugas priejo prie manes ir pradejo is lempos stumt ant manes pradejau su juo rasynetis ir toliau stovejau prie masinos nieko nedariau poto kaip rasiau zinute jis pradejo mane dauzyti ir gavau ban is kristupo uz naujo zaidejo trugdyma nors ir as jam nieko nepadariau net nelieciau kol jis toliau ant manes stume ir musiasi.

• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :

 

262xytg.png

9rrfir.png

30joex3.png

ouqdz6.png

 

• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :

1zflobs.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne jis čia iš oro pradėjo stumt, o tu pradėjai pats mačiau kaip jis priėjo ir pasakė, kad per brangiai pardavinėji mašiną ir tu iškart pradėjai ant jo stumt "batonas", "samp auka" ir t.t. Jis man nei draugas nei ką kadangi stovėjau šalia jis man pasakė, kad vos tik atėjas į servą ant jo kažkas tai pradėjo stumt. Taigi ban tikrai ne už nieką :)

http://imgur.com/a/92ugd

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne jis čia iš oro pradėjo stumt, o tu pradėjai pats mačiau kaip jis priėjo ir pasakė, kad per brangiai pardavinėji mašiną ir tu iškart pradėjai ant jo stumt "batonas", "samp auka" ir t.t. Jis man nei draugas nei ką kadangi stovėjau šalia jis man pasakė, kad vos tik atėjas į servą ant jo kažkas tai pradėjo stumt. Taigi ban tikrai ne už nieką :)

http://imgur.com/a/92ugd

As pradejau stumt "batonas" ? Pasiziurek i chata ir pamatysi kaip jisai rase ant manes batonas ir pasiziurek i mano screenshotus kaip tau pasakiau kad neparduosiu ir is niekur nieko iskart jis parase "kas ne ***" , "*** **** ziobaras" Tai tu nori pasakyti kad as taip priejau ir prie jo pradejau stumti ir tuo paciu metu kur cia zaidejo trugdymas ypac kaip jis pats atejo ir pradejo is niekur ant manes stumt tai nezinau kokiu cia gudrumu bandai atsiverst ir tu dar parodyk nors viena zinute kur jis kalba apie mano masina ar apie kaina 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne jis čia iš oro pradėjo stumt, o tu pradėjai pats mačiau kaip jis priėjo ir pasakė, kad per brangiai pardavinėji mašiną ir tu iškart pradėjai ant jo stumt "batonas", "samp auka" ir t.t. Jis man nei draugas nei ką kadangi stovėjau šalia jis man pasakė, kad vos tik atėjas į servą ant jo kažkas tai pradėjo stumt. Taigi ban tikrai ne už nieką :)

http://imgur.com/a/92ugd

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

As pradejau stumt "batonas" ? Pasiziurek i chata ir pamatysi kaip jisai rase ant manes batonas ir pasiziurek i mano screenshotus kaip tau pasakiau kad neparduosiu ir is niekur nieko iskart jis parase "kas ne ***" , "*** **** ziobaras" Tai tu nori pasakyti kad as taip priejau ir prie jo pradejau stumti ir tuo paciu metu kur cia zaidejo trugdymas ypac kaip jis pats atejo ir pradejo is niekur ant manes stumt tai nezinau kokiu cia gudrumu bandai atsiverst ir tu dar parodyk nors viena zinute kur jis kalba apie mano masina ar apie kaina 

Nu, gal batonas ir nesakei, bet faktas kad tikrai stūmei ant jo, o jis man pasiskundė pradėjai ant naujoko vadint samp auka ir taip toliau, jei jis man nieko nebūtų parašęs aš nieko ir nebūčiau daręs taigi nematau aš čia jokio free bano.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu, gal batonas ir nesakei, bet faktas kad tikrai stūmei ant jo, o jis man pasiskundė pradėjai ant naujoko vadint samp auka ir taip toliau, jei jis man nieko nebūtų parašęs aš nieko ir nebūčiau daręs taigi nematau aš čia jokio free bano.

Bet faktas tas kad as su tavim rasiausi ir tau parasiau "ne" kad neparduosiu masinos ir jis isniekur isdygo ir pradejo stumti ant manes tai koks cia naujokas ir nenustojo ir poto dar pradejau zudyt mane tai prie ko cia as detas ir kaip as jam trugdziau zaisti?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu, gal batonas ir nesakei, bet faktas kad tikrai stūmei ant jo, o jis man pasiskundė pradėjai ant naujoko vadint samp auka ir taip toliau, jei jis man nieko nebūtų parašęs aš nieko ir nebūčiau daręs taigi nematau aš čia jokio free bano.

Tai ka man atrodos tikrai dalini free banus nes mano pazystamas buvo katik taves nuzudes ir tu pagrasinai jam ban ir davei jam ban uz naujoko trugdymo? Kaip suprast Kristupai jugi tu tikrai ne naujokas ir ta kur uzbaninai jis dar naujokas tik 2k xp turi tai man atrodos cia tu tuos free banus visiem dalini.

Dar parasau parodyk irodymus kur jis tau sms rase kad as jam trukdau ir ant jo stumiu kaip matau is screenshotu tas pats chatas kaip pas mane tai tavo irodymai ir pasiteisinimas neteisingas :).

6qgpcj.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.