Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.6.4] Pasiūlymas serveriui su sklypais.

Funky

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Modestas_Funky


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Aš manau, kad būtų visai neblogai padaryti tokią sistemą: kad galėtum nusipirkti žemės sklypą ir ten statyti namus, viešbučius, vėjo malūnus, kavines, padaryti dirbamus laukus(kaip ūkininkavimą) ar kažką panašaus.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Atsirastų dar vienas būdas užsidirbti investuojant į šį sklypą.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):


1. Sklypai kainuotų priklausomai nuo jo dydžio.


2. Medžiagas statybai turėtų atvežti fūristai.


3. Galėtum nusisamdyti žmones, kurie dirbtų pas tave sklype.


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Manau įdėja yra tikrai įdomi, nes žmonės tikrai būtų sudominti tokiu pasiūlymu, nes jie nusipirktų sklypus tam, kad pasistatytų gamyklas, kurios joms "kaltų pinigus" ir pnš. + papildomas darbas Fūristams, bei serverio žaidėjams, kaip tu sakai - jie galėtų dirbti pas tave sklype, o taip jie užsidirbtų pinigų ir t.t. Aš .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man atrodo tokio dalyko net neįmanoma padaryt

Manau, kad įmanoma, juk žmonės objektus savo name gali keist, tik čia viskas vyktų ne interjere, o lauke.

 

Gal ir nieko idėja, prie naujos namų sistemos pritaptų :D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai gera įdėja aš už. 

 

 

Narys gauna įspėjimą už:

DRAUDŽIAMA RAŠYTI : „Aš už, serveryje reikia įvairumo“, tikrai būtų gerai“, „Idėja tikrai gera, man patiko, aš už“, "aš už tikrai praverstų" "nežinau geros idėjos aš už" "puiki įdėja" "gražu" "nuostabu" "sveikinu" "sėkmės" "mldc" ir t.t Komentuojant būtina tvirtai pagrįsti savo nuomonę apmąstymais bei rimtais argumentais.

Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

    Nebloga idėja Modestai, visiškai sutinku su ja. Ne vien tik nusipirkti namą ir butą ir jį turėti. Realistiška būtų su sklypais ir galėtai statyti namą už savo investavimą. Pirma būtų pasistatyti pamatus ir investavus tau pasistatytų namo sienos. Dažytai namo sienas/stogą norima spalva, bet su dažymu nemanau kad būtų įmanoma įgyvendinti. Dėtai sienas taip kaip nori, kad net ir garažui išeitų vietos. Galėtai tarkim savo sklype pasistatyti daržą, šiltnamį, medį, ir auginti daržoves/vaisius už kuriuos galėtum pasigerinti alkį ir turėti savo inventoriuje /maistas ( obuolį, kopūstą, agurką, pomidorus ), aišku ir iš jų gali kašką pasigaminti name, panašiai kaip ir picerijos darbas, pagal meniu gaminti picą, jeigu nori gaminti kašką su mėsa, tu gali įsigyti iš parduotuvės ir gaminti su daržovėmis. Kas dieną turėtum tu juos palaistyti arba jie dingtų iš tavo sklypo. Įmanoma išmastyti įvairių idėjų su sklypais, žinoma nepamirškime ir mokėti mokėščius už sklypo turėjimą.

 

Narys gauna vieną įspėjimą už;

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas aš irgi galvojau apie šią įdėja bet kažkaip susivaldžiau jos nerodyt tai ka aš apie ja manau įdėja man patinka būtu daugiau namų beto galėtu ir padaryti kad galėtum pasistatyti salą ji kainuotu sala pvz 10limonu ir reikėtu pvz pirkti moli plytas medžiagas ir sukurtu atskira shop'ą pvz senukai ir ten butu visi reikmenys statyti namus vilas sala. O statybinės medžiagos kainuot daug pvz ten 100plitų 50k ir t.t na aš tokios įdėjos labai norėčiau manau kad ne vien aš jos noriu atsirastu daugiau žmonių serveryje.Ir patys serverio savininkai sakė kad ant vasaros padarys daugiau sistemų ant namų tai manau čia būtent būtu tai ko labai reikia. Aš stipriai už!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai idomi ideja as uz

 


 

Narys gauna įspėjimą už:

DRAUDŽIAMA RAŠYTI : „Aš už, serveryje reikia įvairumo“, tikrai būtų gerai“, „Idėja tikrai gera, man patiko, aš už“, "aš už tikrai praverstų" "nežinau geros idėjos aš už" "puiki įdėja" "gražu" "nuostabu" "sveikinu" "sėkmės" "mldc" ir t.t Komentuojant būtina tvirtai pagrįsti savo nuomonę apmąstymais bei rimtais argumentais.

Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.