Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[GTA SA/SAMP] GTA SA: THE MEMORIE OF BMW M3 (Drift movie)

Dom_Dom

Rekomenduojamas pranešimas

ViTEOFilms


DĖMESIO! VIDEO YRA MANO KŪRTAS, MONTUOTAS, JEIGU PAMATYSITE KITŲ KANALE, PRAŠAU PRANEŠTI, IŠ ANKSTO DĖKOJU. KŪRIU VIENAS, NIEKAS NEPADEDA, TAIPOGI KOPIJUOTI MANO VAIZDO ĮRAŠUS YRA DRAUDŽIAMA, NEBENT LEIDŽIU.


 


 


 


Taigi, kas dar nežino montuoju video, jau senai tuo užsiėmu, būdamas mažu vaiku, tad tai darau dar iki šiol. Kas nežino, esu kitaip žinomas kaip ViTEO. Taigi turiu savo kanalų (esu turėjęs dauguma kanalų, ir gaming, ir minecraft, visokių buvo, tačiau jų neviešinu, dauguma jų išnyko). Kam idomu video filmuoju su FRAPS, montuoju su Vegas Pro 13.0 ir After effects (kai tik prireikia).


 


___________________________________


 


VIDEO


https://www.youtube.com/watch?v=z5oSgyynEIs


 


Daugiau mano kūrinių:


https://www.youtube.com/channel/UCk1oQQLpBN_3msatPW0L5KQ/videos


 


Jeigu nesunku paspauskite Like ir Subscribe, jeigu norite daugiau mano kūrinių. Jeigu spaudžiate Dislike, tai kaip suprantu, Jūs 'hatinate'. O kodėl? Gal pavydite, gal atrodo kad čia nieko nėra ypatingo sukūrti arba tiesiog prastai atrodo, yra visokių priežasčių. Jūs parodykite savo kūrinį. Aš nesakau, kad čia sunku yra, tokius video yra labai lengva sumontuot (bent jau man). Tai tiek.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atvirai pasakysiu savo nuomonę, nepatinka man tie drift movies su tokais modais, bet apskritai įdėja tikrai puiki ir sumontuota taip normaliai. Apibendrinus cool


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Atvirai pasakysiu savo nuomonę, nepatinka man tie drift movies su tokais modais, bet apskritai įdėja tikrai puiki ir sumontuota taip normaliai. Apibendrinus cool

 

 

Ačiū už nuomonę, Tomai. Modai dėl grožio, na ir šiaip norėjau pamėginti kažką naujo. Seniau driftindavau be jokių modų, stock Elegy, ir montavimas puikiai gaudavosi ir atrodydavo, tačiau nustojau tai daryti gan ilgą laiką.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.