Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.6.4] Pasiūlymas serveriui : /kauliukai /tdeze kainos limito panaikinimas

Deividas Meškinis

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deividas_Meskinis

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi siūlau panaikinti tiek kauliukų tiek tdėžių pardavimo kainos limitą.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Na yra žmonių kurie žaidžia kauliukais ir nori pažaisti iš didesnių sumų, bet žaidžiant iš didesnių reikia tarpininko kuris gali apgauti, o argi nebūtų įdomiau be tarpininko parašai /kauliukai Deividas_Meskinis 100000, vistiek Rokai gi sakiai neįmanoma buginti kauliukų sistemos. Žmonėms patinka pardavinėti tdėžės ir būna kurie nori parduoti už 30k arba darydami aukcioną tokią sumą pasiūlo tai, kad būtų be apgaulių galėtum pasiūlyti savo norimą sumą. Dabar iškarto pradėsit kalbėti, o jeigu žmogus kažkaip apgaus? Bandys apgauti prirašydamas papildomą skaičių, kad net nepastebėsi? Na čia jau yra žmonių reikalas visada kažką perkant atsakingai peržiūrėti viską.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

 

 

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deividas_Meskinis

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: 2 mano pasiūlymas yra toksai, kad parašęs /kauliukai tau išmestų tokia lentelę kuriojia yra duoti keli pasirininkimai sakykim pirmos eilutės tekstas

"Kauliukai iš pinigų" paspaudus duodu įrašyti sumą.

Antros eilutės tekstas

"Kauliukai iš nuosavo turto"

pasirininku šį pasirininkimą yra vėl duoti keli pasirininkimai

"Transporto"

"Buto"

"Salos"

"Namo"

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nereikėtų jokių tarpininkų.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

 

 

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deividas_Meskinis

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Žmonės gali rinktis skirtingai žaisti. Turiu omenį tokia situacija.

"Einam kauliuką aš iš namo tu iš pinigų?"

"Tai, kad taip neina naujoje kauliukų sistemoje"

Taigi mano idėja tokia, kad parašius bet kuriam nors vienam žmogui /kauliukai ir žmogui sustikus su N raide abiem žaidėjam išmestų lenteles kuriose gali pasirinkti iš ko žaidžia.

Iš karto aš jau pagalvojau apie tokį dalyką 1 asmuo pasirenka 100k kitas ant bairio 1 eurą ir bando apgauti. Taigi abiems parašius ir pasirinkus iš ko žaidžia išmestų kas ką pasiūlė tokią lentelę ir tada abiems paspaudus "SUTINKU" išsimeta kauliukai ir 2 pasirininkimas "NESUTINKU" jeigu matote, kad kažkas ne taip.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Manau supratot.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš už visas šias tavo idėjas. 

 

Narys gauna įspėjimą už:
• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.