Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.6.4] Pasiūlymas serveriui : medikams

Deividas Meškinis

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deividas_Meskinis

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi mes žinome vieną dalyką, kad medikai yra geriečiai ir jie kaip teisėsauga padeda žmonėm gydydami juos. Bet šiuo atveju serveryje vyksta tai, kad jie prisideda prie nusikalstamų grupuočių  juos gydo ir jiems nieko neatsitinka. Mano pasiūlymas būtų toks, kad jei medikas nesvarbu kada prikelia gaujinį pvž ten per sandėlį ar grobimus (iš viso jeigu prikelia) gauna star. Sakykim 1 Gaujinis - 3 (čia aišku jau administracijos pasirinkimas) star.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Medikai pradėtų bendradarbiauti su teisėsauga kaip ir turėtų, o ne padėti nusikaltėliams.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jo Feni aš esu prieš pirma čia taip vyksta tik dėl to, kad direktoriaus nėra už tai nueina daug medikų ir padeda gaujiniams o kai bus direktorius nemanau, kad leis daryti tokius šposus :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, šiuo metu nėra medikų valdžios, kurie prižiūrėtų darbuotojus, dabar dirba tik atrinkti darbuotojai pagal DP. Turėtų ne už kalnų pasirodyti Medikų firmos išrinktasis direktorius iš atrankos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.