Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.6.4] Idėja, lenktyniavimas ir statymai.

Titas_Sthanman

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Titas_Sthanman


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Padaryti off-road trasa, joje galėtu dalyvauti apie max 50 žaidėju o minimum 10, visi žaidėjai susirinkę pastato po 10k (arba daugiau, jai susirinks žmonių kurie norės daugiau statyti), žaidėjai lenktyniautu, kuris laimėtu gautu visus pinigus. Žiūrovai galėtu irgi statyti už žaidėja, žiūrovas kuris laimėtu gauti 2x didesne suma kuria pastatė ir 35% gautu žaidėjas už kuri statė ir laimėjo.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Būtu įdomiau serveryje, atsirastu veiklos, galėtum lenktyniauti, bei statyti už žaidėjus.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): -


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gal....Kažin ,bet manau UŽ!

 

Narys gauna įspėjimą už:
[!] DRAUDŽIAMA RAŠYTI „Aš už, serveryje reikia įvairumo“, „Aš už, tikrai būtų gerai“, „Idėja tikrai gera, man patiko, aš už“, AR KAIP NORS PANAŠIAI KOMENTUOTI, BE RIMTŲ ARGUMENTŲ, PAMĄSTYMŲ, PASIŪLYMŲ. KOMENTUOJANT TURIT TVIRTAI PAGRĮSTI SAVO NUOMONĘ APMĄSTYMAIS IR RIMTAIS ARGUMENTAIS!!! [!]  / / 2015.07.01
Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man atrodo kad ir dabar yra kazkoks lenktyniu eventas kuri gali sukurti pagalbininkai ir dar yra pasiekimas tu lenkyniu (nepamenu pav) o uz sita ideja esu NEI UZ ESU NEI PRIES 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.