Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Unban Zdarova_Marius

zdarova

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Zdarova_Marius
• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Falanji_Friux
• 
Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimas. Esu serverio naujokas, ir buvo įrašytas pas mane s0beitas, del mappinimo nuo seniau, nes planavau kurt serveri, bet neišėjo. Spec nieko nečytinau nieko nedarau, kad pakenkt serveriui tiesiog paspaudziau kažkokį migtuka ir man užsidegė užrašas stick ir atsiradau prie kažkokio žaidėjo, aukščiau jo ir ore seku jį, kad ir ką spausčiau, kol ieškojau migtuko kaip atšaukti šitą klaidą, gavau draudimą žaisti serveryje. Adminas gal paliūdys, kad taip buvo. Aš aš žinoma pažatu ištrinti s0beita ir, kad daugiau taip nepasikartotu.
• 
Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : Nepadariau nuotraukos.
• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : 28157hy.png

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas Mariau, šaunu kad prisipažįstate kad naudojote s0beit, tačiau viskas po laiko. Matome kad Jūsų vaizdinė medžiaga jungiantis į žaidimą http://www.part.lt/perziura/3c94e91e795d171a5ba63deb0bf9aca2754.png yra Mini Map, kuris išduoda kad Jūs naudojate s0beit, visi kurie nenaudoja tokių programų jiems nerodo Mini Map. Aš gal ir atblokuočiau, tačiau tai yra projekto reikalavimai, viskas dabar priklauso nuo Blokavimų ir Atblokavimų prižiūrėtojaus. Mano užblokavimo anketa  http://greenside.lt/index.php?/topic/30378-falanji-friux-u%C5%BEblokavo-zdarova-marius/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.