Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

Mafijos Karai 5.2 Versija. Kovok už savo rajoną!

Haris_Dayz

Rekomenduojamas pranešimas

10429420_878793402166061_497963430881863

 

Radau labai įdomų žaidimą apie mafiją - MAFIJOS KARAI Jame valdai savo rajoną, uždirbi pinigus, kovoji prieš kitus mafijozus, suburi savo gaują. Gali apsiginkluoti šautuvais, nusipirkti automobilį ar šunį. O grafika stulbinanti!

 

10501989_839080482804020_411884015277839

 

 

Varžykis dėl geriausio žaidėjo vardo naujame „Mafijos karų“ Boso sezone!
Varžykis gaujų lyderių reitinguose, žaisk azartinius žaidimus, suburk bebaimių gansgterių grupuotę, kovok už savo rajoną, greičiau ir pigiau apsiginkluok, o sutaupytus dolerius išleisk pupytėms viešbučiuose!

Prisijunk, naujas miestas tavęs jau laukia!

 

10457468_759317524113650_244614374498943

 

Naujas miestas, naujos galimybės, nauji žaidėjai ir nauji nuotykiai laukia tavęs „Mafijos karuose“! Varžykis dėl geriausiojo vardo, užsitarnauk aplinkinių pagarbą ir tapk 5.2 žaidimo versijos žvaigžde!

8483_566986430013428_1748903521_n.jpg?oh

 
5.2 versija - Boso sezonas
   
Sezono trukmė - 70 dienų 
VIP dienos ir kreditai bus perkelti į kitą sezoną. 
   
Sutvarkytos klaidos: 
 
- Ginklų statistikos pridedamos prie žaidėjų puolimo gaujų kovose. 
- Prekyboje pasiūlymai puslapiuose rodomi teisingai. 
- Nuo šiol tikimybė susprogdinti žaidėją teisingai rodoma tik tada, kai šnipinėjimo lygis yra aukštesnis už aukos šnipinėjimo įgūdį. 
- Patogesni apmokymai. 
 
Atnaujinimai: 
 
- Išskirtintio dizaino „Garbės lenta". 
- Panaikintas pasyvus barų reitingas. 
- Nauja šypsenėlė pokalbiuose. 
- Kortelėse, kurias žaidėjai gali nusipirkti iš kontrabandininko, pridėtas laikmatis, tad nuo šiol bus galima matyti, kada vėl leis pirkti naują kortelę. 
- Funkcija „Surasti muštynes" tobulesnė, patogiau atsirinkti norimą priešininką (pagal lygį, pagal pagarbą). 
- Nauja funkcija „Ieškoti gaujos". 
- Naujas kauliukų žaidimas kazino. 
- Žaidėjų profiliuose pridėtas parašo baneris. 
- Top 10 gaujų bosai varžysis naujame reitinge - Lyderiai. Visi lyderiai gauna naują žaidėjo ikoną ir prizus. 
 
Pakeitimai: 
 
- VIP galima nusipirkti žaidime ir už kreditus. 
- Banko seifų kaina už ryšius nebeauga kartu su žaidėjo lygiu. Seifas visada kainuos 15 ryšių. 
- Sumažinta „Geležinės uždangos" kaina ir galiojimo trukmė. 
- Automobilių, šunų, ginklų gamybos kaina ir laikas sumažintas 4 kartus. 
- Už areštuotus žaidėjus nebegaunama patirties, tačiau gaunama daugiau dolerių, priklausomai nuo areštuojamo žaidėjo lygio. Taip pat pakeista kyšių sistema, kad atitiktų lygius. 
- Padidintas kovos taškų limitas ir jie atsistato greičiau. 
- Laisvos abi vietos skelbimuose. Klubų ir teritorijų kovų skelbimas rodomas po jais. 
- Už kovas gaunama 2x daugiau patirties(gaujų kovose, žaidėjas vs žaidėjas). 
- Mokinio įgūdžio suteikiamas patirties priedas padidintas nuo 3% iki 5%.

 

 

 

Nuoroda: http://mafija2.draug..._guid=100889862    <--- Visi per šitą nuorodą užsiregistravę gaus po 1Kreditą

 

Tiesiogine: Mafijoskarai.lt

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Uoj pamenu lošdavau šita... Legenda buvo. Lvl buvo be rods mano 89 ar kelintas ir versija pasikeitė. Nebebuvo noro lošt tai nebelošiu, bet gerulis būdavo. :D

 

Jo pamenu, kai 3.0 versija buvo daug kas lošdavo. Dabar tai daug kas leavino, bet ir taip po 200 on dar būna.

 

Labai kas pasikeitė, grafiką visokių daigtų atsiradė.

 

Nu bet nemirtingas vistiek  :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesamonė jog tik 70 dienų serveris.. 3.1 versijoj turėjau 500 mln pagarbos  :lol:

 

Dėl to sutinku, bet dabar žymiai lengviau keltis lvl per 30 dienų 87lvl pasikėliau :D

Ir pagarbos turiu 1.3G :P

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kažkada labai senai senai žaidžiau net nežinau kurią versiją, reiktų turbūt vėl pabandyti xd

Nu lauksiu, žaidime kol ateisi ir prisiregistruok per mano linką tada tu pas mane į draugus ateisi :D

 

 

Gaunate vieną įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

(Doublepost)

 

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kažkada ir aš žaidžiau, ir tikrai labai patikdavo, bet laikui bėgant naršyklinius žaidimus pakeitė SAMP bei kitokie veiksmo žaidimai kuriuose yra apstu įvairiausių veiksmų bei papildomų galimybių. Tiesiog atsinaujinau :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kažkada ir aš žaidžiau, ir tikrai labai patikdavo, bet laikui bėgant naršyklinius žaidimus pakeitė SAMP bei kitokie veiksmo žaidimai kuriuose yra apstu įvairiausių veiksmų bei papildomų galimybių. Tiesiog atsinaujinau :)

nu gal kada nors sugrįši į žaidimą :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsimenu, prieš tris metus lošiau ši žaidimą :D žadu ir vėl gryžti prie jo, nes jis netrukdo žaisti nei samp nei kitą koki nors žaidimą.

Lauksiu, kaip būsi pasivadines? Ir kaip seniau buvai pasivadinęs? ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ko tu šita šūdą visuose forumuose reklamuoji...

Kaip suprasi visuose? 

Kitas dalykas jei tau nepatinka tai nekomentuok ir nefreepostink. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Haaa pamenu iš anksčiau šitą žaidimą grajindavau, o poto perėjau į miestų karai, ar kažkas panašaus. Dabar priminei, gal reiks sugrįžti ir pabandyt iš naujoo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Haaa pamenu iš anksčiau šitą žaidimą grajindavau, o poto perėjau į miestų karai, ar kažkas panašaus. Dabar priminei, gal reiks sugrįžti ir pabandyt iš naujoo

Nu būtų šaunu :) Užsiregistruok per mano linką, aš gausiu 1krd tai galėsiu atiduoti jį tau :) Nes vistiek man rašo, kas užsiregistravo per mano nuorodą :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pamenu nemažai žaidžiau šį žaidimą, mačiau ir kitur jo reklamas. Bet kažkaip netraukia pradėti žaisti. :s

Man ir taip buvo, bet pradėjau, tai ir vėl kablys :D

 

Man įdomu kas nežaidė MK

Geras Klausimas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Omg kaip galima šita šūd* žaist ? -.- net neįdomu šitas žaidimas tik vaikams Nežaidžiau ir nežaisiu niekada 

 

Va čia tai pasakymas ''nežaidžiu ir nežaisiu niekada'' pirmas dalykas iš kur tu tikras, kad tas žaidimas vaikams? :DD net nežaidęs nuomonė turi ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.