Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[Serverio pasiūlymas] Turnyrų laimėtojai

Rekomenduojamas pranešimas

✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rafael_Nadal

✔ Koks tai pasiūlymas: Tai pats paprasčiausias pasiūlymas iš mano sąrašo. Turnyrų laimėtojus ir prizininkus eitu atskirti.

✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:  Šitą dalyką nukopijuosiu nuo vienio serverio ( daug kas kopijuojama, tai dėl kopijavimo galit nevargti rašyti ), tačiau man tas dalykas patiko. Tiesiog dar turnyrų nebuvo, bet manau su laiku vistiek juos darysite ( jug reikia pagyvinti žaidimą ir kitaip ). Taigi laimėtojas parašęs kažkokią komandą ( pvz: /zvaigzde ) jam virš nick pasidarytu užrašas. Pvz: 2015m. drift laimėtojas, 2015m. 3vt drag laimėtojas ir pnš. Taip pat su ta pačia komanda galėtu tą užraša ir pasinaikinti, kad nerodytu.

✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Tai nesunkus dalykas ir manau būtu smagu matyti tokius dalykus. Laimėtojai galėtu pasigirti, kad tikrai jie laimėjo kažkokį rimtą turnyrą, o ne eventą.

Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

 

 

Kitus mano pasiūlymus rasite mano profilyje. Komentuojam :)http://greenside.lt/index.php?/user/662-rafael-nadal/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.