Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.6.4]Pasiūlymas serveriui: Dviračiu nuomos patobulinimas.

Alone_Ganja

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Alone_Ganja


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Visu pirma mėgstu šokinėti dviračiu 3x šuoliu su juo galima daug kur užšokti ir padaryti puikiu eventu bet yra viena problema, kaskart kai noriu pašokinėti reikia išsinuomuoti dviratį (tai ne problema) ir dviračiu pasirinkimas tikrai mažas tik vienas dviratis kuris yra nevikrus ir lėtas su juo sunku šokinėti stogais nes jis lėtai gazuojasi ir sunkiai svyra i priekį kai darai šuolius ore.. tai mano siūlymas yra toks kad nuomuojantys dviratį būtų dar GUI lentelėje pasirinkt kokį būtent nes yra tikrai labai geras dviratis kuris žiauriai tinka 3x šuoliams ir greitai gazuojasi ir lengvai valdomas ore - MTB (Mountain bike) su šiuo dviračiu šokinėti tiesiog nėra problemu greitas, vikrus, lengvai valdomas ( kas šokinėja supras ir pritars). Tai siūlau įdėti dviračiu pasirinkimą nuomoje kad būtų didesnis asortimentas nes šiuo metu 3x šuolio megėjams nelabai norisi šokinėti su lėtu ir negreitu dviračiu (pats neseniai dariau event tai daug daug sunkiau šokinėti ir niekas nepasiekė..) GUY lentelėje galėtu rašyti pvz BMX dviratis (90e), Mountain Bike (120 e), Bike (80e) ir t.t . Taipat siūlau prailginti laiką kai nulipi nuo dviračio dingimo nes šiuo metu dažnai atsitrenkus i sieną dviratis dingsta per 1sec kartais net o tai nelabai puiku...


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Didesnis pasirininkimas dviračiu eventams! Taipat naudinga nes bus nuomoje pasirinkti dviračiu daugiau bus Mountain bike, Bike, Bmx . 3x šuolio megėjui tai labai naudinga nes kaip ir minėjau šis dviratis skirtas 3x šuoliams ir yra pukus dviratis daryti eventams !!


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


Qkb68SA.jpg


WqnlMMT.jpg


N5uBgJg.jpg


                                  


 


P.S rašau [0.1.6.5] versija nes manau tuoj bus 1.6.4 ir nespėtu įdėt šio pasiūlymo..


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš prieš, nes tu įsivaizduoji su Mountain Bike niekada tavęs nepagaus PD ar kiti serverio žaidėjai ir tai būtų didelė nesamonė ir nebeįdomu būtų žaisti. Čia tik mano nuomonė.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš prieš, nes tu įsivaizduoji su Mountain Bike niekada tavęs nepagaus PD ar kiti serverio žaidėjai ir tai būtų didelė nesamonė ir nebeįdomu būtų žaisti. Čia tik mano nuomonė.

Kad ir taip pd nepagauna o jei įdės pora dviračiu niekas nuo to policijos pareigunams nepasikeis pvz kad ir dabar kas moka 3x laisvai pabėktu stogais nėra skirtumo...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pries. eik i freeroma ir ten sokinek su savo vieliku... ir kitas dalykas del taves vieno tikrai neapsimoka daryt nes taip ar taip keli zmones ima ta dvirati kad nuvaziuotu is tasko a i taska b... .. o nestuntintu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš prieš nes manau būtu tikrai nesamonė manau tu čia tik vienas ir tedarai tuos šuolius kiti nuomojasi dviračius kad truputį paspartint nuvykimą iki tam tikros vietos, bei manau žmonės nebekviestų taksi nes šitas dviratis labai greitas greitesnis už daugelį mašinų bei butų didelė problema su PD. PRIEŠ.

*papildau* Tai tik mūsų nuomenė žmogau nereikia putotis pažėk visi kurie komentuoja yra prieš šitą įdėją todėl ją beprasmiška atlikinėt nėra jokio tolko ...

Redaguota Sergej_Maslobojev

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pries. eik i freeroma ir ten sokinek su savo vieliku... ir kitas dalykas del taves vieno tikrai neapsimoka daryt nes taip ar taip keli zmones ima ta dvirati kad nuvaziuotu is tasko a i taska b... .. o nestuntintu

Dariau pora eventu tai bandančių yra nemažai ir ši idėja ne dėl manes vieno taip kad neišsigalvok..

 

Prieš, nes šitas dviratis važiuoja greičiau nei kai kurios mašinos, gali laisvai stuntint ir su dabartiniu dviračiu, tik reikia mokėt.

Dviračio greitis toks pat kaip ir dabar esamo jei neturi ką rašyt nerašyk o dabartinis lėčiau gazuojasi ir valdosi toks ir skirtumas.

 

Aš prieš nes manau būtu tikrai nesamonė manau tu čia tik vienas ir tedarai tuos šuolius kiti nuomojasi dviračius kad truputį paspartint nuvykimą iki tam tikros vietos, bei manau žmonės nebekviestų taksi nes šitas dviratis labai greitas greitesnis už daugelį mašinų bei butų didelė problema su PD. PRIEŠ.

Tu jauti  ką rašai tas dviratis toks pat kaip ir dabar įdėtas tik greičiau isigazuoja jis nėra greitesnis o turi geresnį pagreitį..

 

P.S paskaičius komentarus tai tikrai matau puse net su tuo dviračiu nevažiave.. jo toks pat greitis kaip ir dabartinio tik jis greičiau įsigazuoja ir daugiau galima nuveikt.. daugelis tikrai imtumėt jį  :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.