Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Emigruoju Gvidis_Daemon

Gvidiis_Daemon

Rekomenduojamas pranešimas

 

 Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Gvidis_Daemon 

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ 2016/03/11  15:16:23

Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 15val:34min

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​iš žymaus youtuberio Cleme_Tean

Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : palikau sena lmg serveri nes tenai nėra tokių gerų atnaujinimu kaip šiame greenside.lt serveryje ir tie atnaujinimai yra labai geri ir man labai patinka šis serveris

Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : taip ivgdziau visus naujoku apmokymus jie buvo nesunkus ir labai linksmi susipažystant su greenside.lt serveriu

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ aš neturiu jau tiek daug xp tai tesu dirbes tik visuose darbuose be pakvietimo ir man jie visi labai patinka nes juose daug darbo ir lengva užsidirbti pinigų

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : man ja buvo labai lengva surast nes per apmokymus rodė kur ji yra

Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ as jos beveik nenaudoju nebent kai reikia nuvažiuoti į koki nors darba

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : gaila bet nebuvau nušautas nei vieno žmogaus

Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : taip jų tikrai užtenka visko kiek yra tiek ir pakanka dviračiais aš daugiausiai naudojuosi o mašinų man kažkaip nereikia nes aš kai reikia važiuoti netoli nesinaudoju jomis

Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : taip naudojausi ir man padėjo netgi pats šio serverio savininkas Mafijos_Tėvas 

Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : taip aš išsikviečiau mehanikus ir jis atvažiavo per 2 minutes

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ taip informacijos yra daug ir lengvai galima susipažinti su šiuo serveriu 

Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisti mūsų serveryje? : man atrodo kad nieko nes viskas yra tobula kaip ir turėtu būti visuose serveriuose

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.