Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Emigruoju Leonard_Martinez

Leonard_Martinez

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Leonard_Martinez

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ 2016.08.05

Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 5 Metai. Bet žaisdavau tik 2 serveriuose, niekada nemėgdavau emigruoti, bet šis serveris ypatingas.

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​Draugai privertė ateiti.

Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Dėl draugu. Ir šiaip jau atsibodo tas pats per ta pati.

Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip visas su Patenkinimo lygiu, kartais aukštuoju.

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ 

Neteko dar nes šiaip užsiėminėju kitokia veika, bet greitai pradėsiu dirbti.

Geriausias darbas, tai mašinu stumdimas brangiau.

Pelningiausias gaisrininkai kiek girdėjau žmoniu nuomoniu, ten ir dirbsiu, renkuosi xp.

Nuobodžiausi, tai sake kad Picerininkai, nes sakė gamint picas užknisa :D

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nea.

Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Nea, kadangi pagrindai yra, nes kaimeliuose jau žaidžiau.

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nea.

Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Žinoma pakanka. O rasti nesudetinga pora žingsiu, bet kituose kaimeliuose, biški sunkiau ten ten reikia ieškoti dviračiu nomos punktus.

Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Nesinaudoju kolkas.

Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Neteko, kadangi esu naujokas, man nemokamai pasiimti mašina galima geriau. O dėl kitų prežaščiu, tai neteko...

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Man asmeniškai viskas aišku, ir puiku, nereikia per daug, čia yra normaliai, ir tikrai serveris turi aukštesni lygi už kitus serverius manau.

Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Mano nuomonė, tai eventu dažniau daryti, ir šiaip viskas..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.