Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.6.5] Pasiūlymas/Idėja. (2)

Tough_Egyz

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dwayne_Martin

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kad adminai sedėdami keleivio vietoj negalėtu naudoti /sunaikinti komandos jei kažkas yra už vairo.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Na ne vienas man naujokėlis nusipirkęs adminą daro nesamonės, tai aš važiavau su gaisrine ir įlipo picerininkas admin jis su savo admin komanda /sunaikinti sunaikino mano darbine tr.priemonės nors aš sedėjau už vairo.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Komanda yra /boom, tačiau aš prieš, kadangi būna tokių situacijų, kada to reikia. Tokiu atveju tam administratoriui reikia rašyti papeikimą ir jis bus nubaustas, gal net iš kart neteks savo statuso už piktnaudžiavimą ir kenkimą kitiems.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Komanda yra /boom, tačiau aš prieš, kadangi būna tokių situacijų, kada to reikia. Tokiu atveju tam administratoriui reikia rašyti papeikimą ir jis bus nubaustas, gal net iš kart neteks savo statuso už piktnaudžiavimą ir kenkimą kitiems.

Nu reikia taip , bet kai mašina būna nevietoj ir nieko nera už vairo, bet jei įsėda koks adminas ir aš sau ramiai važiuoju jis suboomina mašina tai to manau tikrai nereikia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu reikia taip , bet kai mašina būna nevietoj ir nieko nera už vairo, bet jei įsėda koks adminas ir aš sau ramiai važiuoju jis suboomina mašina tai to manau tikrai nereikia.

Būna situacijų kai pvz. tranko specialiai su gaisrine ir varto salono mašinas ar panašiai, daug tokių atvejų būna, tai reikia ir su žmogumi /boom daryti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, neapgalvota įdėja, nes kai reikia sunaikinti nuo kelio tr. priemone tu jos negalėtum ir tai būtų gryna nesamone. O jeigu padarytu kai sedi g ir kai už vairo kas sėdi galėtum negalėtų, tada suprantu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.