Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Emigruojiu Thim_Aleliuja

Thim_Aleliuja

Rekomenduojamas pranešimas

 Anketos šablonas:


 


Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Thim_Aleliuja


Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Nuo 2016-07-11 ir esu tuo laimingas


Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Turbūt gal porą metų , tačiau niekas nesugebėjo taip sužavėti kaip šis serveris


Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​Porą draugų pareklamavo, pamėginau, patiko džiaugiuos kad yra tokių serverių


Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Todėl nes čia viskas kitaip, update geri, gražiai sumapintas mappas ir daug dar dalykų kurie priverčia rinktis šį serverį


Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvykdyta nesunku, tačiau fainos misijos 


Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Dabar esu Charlie picca vairuotuojas, tačiau ateityje norėčiau dirbti kanors įdomėsnio, darbų sistema labai sužavėjo esu patenkintas labai jūsų serverių


Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne tesiog reikia pasinaudoti /gps 


Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Kaip kada, bet dažniausiai ne 


Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne visi malonus ir draugiški, galima pajuokauti ir panašiai, per viena diena susradau daug šauniu bičiulių


Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Nesunku mašinos labai pagelbėjo pradžioje


Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Nenaudojau bet matos kad žmonės tikrai padėtų, kadanors teks išmėgint


Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Greitai sureguota, kvėčiau medikus ir jie mane pagydė


Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Viskas čia labai gerai, dark karta sakau esu sužavėtas


Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Viskas labai puiku, tačiau reikia laiko, serveris tikrai geras, manau su laiku Greenside.lt bus geriausias serveris, bent jau nebijau tai teigti


 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.