Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[Naujoko] Avatarai - G'Lexolite v1

German_Lexolite

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, taigi parsisiunčiau photoshop'ą ir galvojau kažką padaryti. Žiūrėjau kelias pamokas kaip padaryti remelius, visus efektus dėjau pats iš akies, kaip man gražiau atrodė, avatarų dydžiai 150x300. Reikškit nuomones, kritikuokit kas blogai. Turbūt kaip ir supratot, tai mano pirmieji darbai su photoshop'u. 

 

PATIKO: +REP

 

5e91b2a8a60371974e0be85d054ec763461.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Kai kurie stock'ai per daug suspausti..Bei nepamanei kad mes negalesim tavo avatarų naudot? Nes tu juos į vieną paveiksliuką sudėjai..

 

Kai kurie yra labai ištampyti,bent jau man nepatiko tau kai tempi laikyk shift'ą.

Kai avatarus mažini spausk SHIFT ir iur tada tempk, bus geriau

 

Darrel_Johnson - Norėjau sužinoti jūsų nuomonę, apie naudojimą niekas neminėjo, jeigu kam nors koks nors patiks, atsiųsiu į AŽ.

Mantas_Dzonson, Ignas_Bandito - Na kai žiūrėjau pamokas kaip daryti avatar'us tai ten minėjo apie SHIFT laikymą, bet aš laikiau tempdamas, bet vistiek nesigavo kaip pamokuose, gal yra koks kitas mygtukas? Gal pas mane ne SHIFT, o koks kitas?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Darrel_Johnson - Norėjau sužinoti jūsų nuomonę, apie naudojimą niekas neminėjo, jeigu kam nors koks nors patiks, atsiųsiu į AŽ.

Mantas_Dzonson, Ignas_Bandito - Na kai žiūrėjau pamokas kaip daryti avatar'us tai ten minėjo apie SHIFT laikymą, bet aš laikiau tempdamas, bet vistiek nesigavo kaip pamokuose, gal yra koks kitas mygtukas? Gal pas mane ne SHIFT, o koks kitas?

Spausk shift, tada su pelyte tempk, ir atleisk pelytę ir tada atleisk shiftą

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Per daug istampyti bet kaip pirmas darbas tai normaliai sekmes.

Dėkui už nuomonę, šioje srityje aš dar naujokas, tai man kiekviena kritika, bei paskatinimas daug ką reiškia.

 

Spausk shift, tada su pelyte tempk, ir atleisk pelytę ir tada atleisk shiftą

 

Na pabandžiau įvertink kuris geriau gavos:

 

NAUJAS: f7e53447e38062c220b9506dcfa2fa43480.png Avataras, kuris viršujeab647168125b22edd07489b1390a07a0188.png

 

Aš asmeniškai didelio skirtumo nematau.. Gal kažką blogai darau?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Afigeni avatarai dabar lekiu nusistatyti vieną iš jų <3,sėkmės tobulėjant,bei dėkui jog pasidalinai.

Dėkui už nuomonę, įdomu būtų sužinoti kuris iš jų tau patiko. :)

 

Avatarai ištampyti. Tu juos sukėlei į vieną nuotrauką, tai tie kurie norės pasiimti, to negalės padaryti.

Žinau, kad ištampyti, gal per didelius stockus emiau, o kaip ir minėjau viršuje, kam reikės parašys man į AŽ ir duosiu avatarą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.