Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pristatau Minde_Postrana

Mindaugas :*

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 


 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė   B)) : Mindaugas


 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu   :)): 2001-07-03 man yra 15 metų


 Jūsų gyvenamasis miestas: Tauragė


 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Jei šito norite. Duodu tik draugams :)


 Apibūdinkite savo charakterį: Esu drovus, kantrus, linksmas, išdykęs :), sportuojantis, mėgstantis kompanija.


• Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Futbolas ir Krepšiniu.


• Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Nežinau netgi. Nelyginu save su kitais.


• Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Užsiemu futbolu, kai tik geras oras užkliūna ir iškart futboliuka sumetu su draugais. Domiuosi krepšiniu ir SAMP. Laisvalaikiu sportuoju, būnu su draugais.


• Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Užsimaniau pažaisti su draugu kokį žaidimą. Jis pasiūlė SAMP, o aš jo neturėjau. Tai jis padėjo įsirašyti ir pradėjome žaisti durniausiame serve L * * . Toliau nereikia sakyti koks serveris, juk žinote patys.


• Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Per L * * žmonės pradėjo daryti nesamonęs ir mes su draugu užsimanėme pradėti kitame serveryje. Ieškojome visokiuose topuose nieko neradom į kaimelių gyvenimą kol nepamatėme užrašo - RedCounty miesteliai. Tenais užėjome ir patiko pati serverio specifika ir pradėjome žaisti. Aš pradėjau ne su šituo acc žaisti, o su kituo. Kas artimiau bendrauja su manim žino.


• Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Sieksiu galbūt reputacijos. Kad visi pažinotų ne tik kaip žaidėją, o kai kokį draugą.


• Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Siekiu savo specialybės tai - neapsisprendžiu :/


• Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu sesę jai 24 metai gimusi lapkričio 1. Turiu šuniuką Jorkšyro Terjerą vardu Rokis.


• Ar turite merginą?: Taip


• Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Kaip ir neturiu ką. Sužinojote apie mane bent truputį. Jei norite sužinoti išsamiau P.M.


• Jūsų nuotrauka (privaloma): http://imgur.com/a/9flf7


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

Temos rakinamos praėjus dviems savaitėms nuo paskutinio parašyto pranešimo temoje, esant reikalui ar norint pakoreguoti savo užrakintą prisistatymą parašykite į PM, susitarsime dėl temos atrakinimo. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.