Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pagalbos su minimap

Real_Collins

Rekomenduojamas pranešimas

Anketos šablonas:


 


1) Jūsų Vardas_Pavardė:Real_Collins


2) Kokios pagalbos jums reikia?:padėkite ,kad rodytu minimape objiektus štai ft kaip man juos dabar rodo : http://imgur.com/a/wp4o3


3) Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą:Viskas buvo normaliai perinstalinau gta sa jis pasidarė šitoks paskui dar 3 kartus perinstalinau ir jis vis tiek toks pat ,kad ir be jokio modo


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, pas mane nebuvo tokios problemos, bet manau aš žinau kur problema. Man atrodo kad perinstaliavus gta sa visdar liko minimap'o failai gta3 arba fronten2.txd failuose. Pabandyk perrašyti tuos du failus į originalius (juos gali rasti gta sa folderi tada > models) Arba gali iš viso perrašyti visa models folderi. Pabandyk, manau turėtu padėti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, pas mane nebuvo tokios problemos, bet manau aš žinau kur problema. Man atrodo kad perinstaliavus gta sa visdar liko minimap'o failai gta3 arba fronten2.txd failuose. Pabandyk perrašyti tuos du failus į originalius (juos gali rasti gta sa folderi tada > models) Arba gali iš viso perrašyti visa models folderi. Pabandyk, manau turėtu padėti.

pas mane padarytas hud modas on

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.