Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Ren_Bond Banned Dede_Lifanovas

Renn_Bond

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :  Ren_Bond


• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Dede_Lifanovas


• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?:  Aimas , iš kitu serveriu prisivelka , kol keliu irodymus , žodžiai " atėjom tik pačytinti " viska vėl neigia kas per nubai renkasi iš kitu servu 


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ten pirmai kur tave šaudziau tai nieko neirodo normaliai šaudziau, beto ts irodymai taip pat nieko neirodo ten galejo kalbeti betkas. O ten kai mirei ir aš vel i tave šaudziau tai tu prabegai pirma karta ir aš vistiek šaudziau i ta gale taves jai bučiau aimas butu mano taikinukas tave sekes bet neseke ir tada kai begai atgal aš jau buvau nušoves ta gale taves, tai pradejau šaudyti i tave... Tai kur čia aimas ?

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ten pirmai kur tave šaudziau tai nieko neirodo normaliai šaudziau, beto ts irodymai taip pat nieko neirodo ten galejo kalbeti betkas. O ten kai mirei ir aš vel i tave šaudziau tai tu prabegai pirma karta ir aš vistiek šaudziau i ta gale taves jai bučiau aimas butu mano taikinukas tave sekes bet neseke ir tada kai begai atgal aš jau buvau nušoves ta gale taves, tai pradejau šaudyti i tave... Tai kur čia aimas ?

 

 

Tu ne mane šaudei protinguoli ne mano video , mano banas paskirtas tik video ne mano , asmeniškai man matosi viskas aiškiai , jums iš ten atėjus čytai yra yprasta, vienas gavo bana visi iš teamspeako išbėgot lauk. Taip, kad eik  iš kur atėjęs ir kaip tu ten sakei , "aš jau ten viska pasiekęs ateisiu čia užkariaut drk pasimt " sekmes aimeri! P.s visi tie jūsu skardus ir keistas balsai , iš tos pačios šaikos kur ddosinot nekaltus žaidėjus per Ts,

d6a8e3aad17366a1032b822959692d8391.png

Atsigaukit su tais savo pigiais linkais. Pro ddoseriai mat 9000

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.