Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Modestas_Wolf lbanned Arvydas_Torres

Modestas_Wolf

Rekomenduojamas pranešimas

•••

 

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Modestas_Wolf

• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Arvydas_Torres

• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: apgaudinėjimus, nuotrauku neužtenka įrodyti non-rp.
 

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :

baf1b453a37a5abe2188837ccc7e9f31437.png

Buvo nuotraukoje aiškiai matyti jog daro non-rp, ir gavau ispėjimą, o tai rodo, jog ft neužtenka :)
http://greenside.lt/index.php?/topic/3269-peikiu-modestas-wolf/

 

•••

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prie ko čia apgaudinėjimai? Užblokavai visiškai be jokios priežasties norėdamas išvengti atsakomybės bei pažeidei šią taisyklę:

 

• Draudžiama bausti kitus administratorius už administratorių taisyklių pažeidimus, tam yra serverio savininkai. [1-3 įsp.]

 

Štai įrodymai:

49ca2a267292032ca4dd57af251810e8164.png

 

d1758ffe99a3eafeaab81c97c630d7c4144.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prie ko čia apgaudinėjimai? Užblokavai visiškai be jokios priežasties norėdamas išvengti atsakomybės bei pažeidei šią taisyklę:

 

• Draudžiama bausti kitus administratorius už administratorių taisyklių pažeidimus, tam yra serverio savininkai. [1-3 įsp.]

 

Štai įrodymai:

49ca2a267292032ca4dd57af251810e8164.png

 

d1758ffe99a3eafeaab81c97c630d7c4144.png

Isiskaityk ta taisykle :D aš tave baudziau uz apgaudinėjimus, o ne administracijos komandų piknaudžiavimą

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Isiskaityk ta taisykle :D aš tave baudziau uz apgaudinėjimus, o ne administracijos komandų piknaudžiavimą

 

Bet kokiu atveju administratoriaus kito administratoriaus bausti negali! Kam tu susikuri savo taisykles? Kur parašyta, kad už NON-RP pirmą kartą pakanka nuotraukos, o antrą kartą reikią daryti veideo? Kur aš tave apgavau? Jeigu užblokavai dėl free jail (jei tu taip manai), tuomet priežastis turėjo būti administracijos komandų piktnaudžiavimas, o ne apgaudinėjimas, kadangi įkalinimas nėra apgaudinėjimas, ir juo labiau tai nėra apgaudinėjimas kuomet turiu įrodymus. Atsipeikėk vieną kartą ir nustok kurstyti tokias nesąmones, nes man jau įgryso su tavim čia užsiimt. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bet kokiu atveju administratoriaus kito administratoriaus bausti negali! Kam tu susikuri savo taisykles? Kur parašyta, kad už NON-RP pirmą kartą pakanka nuotraukos, o antrą kartą reikią daryti veideo? Kur aš tave apgavau? Jeigu užblokavai dėl free jail (jei tu taip manai), tuomet priežastis turėjo būti administracijos komandų piktnaudžiavimas, o ne apgaudinėjimas, kadangi įkalinimas nėra apgaudinėjimas, ir juo labiau tai nėra apgaudinėjimas kuomet turiu įrodymus. Atsipeikėk vieną kartą ir nustok kurstyti tokias nesąmones, nes man jau įgryso su tavim čia užsiimt. 

tu žiurėk ką rašau... Ir pvz, adminas cheatina, ir kitas adminas negali jo bausti už čytinimą ? :D nejuokink

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

tu žiurėk ką rašau... Ir pvz, adminas cheatina, ir kitas adminas negali jo bausti už čytinimą ? :D nejuokink

 

Būtent kad negali! Jeigu administratorius pamato, kad kitas administratorius čytina, jis turi pateikti įrodymus ir parašyti papeikimą. Neperfrazuok taisyklių savaip :) Beje administratorių taisykles rasti gali: (PASPAUSDAMAS ANT ŠIO TEKSO)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Būtent kad negali! Jeigu administratorius pamato, kad kitas administratorius čytina, jis turi pateikti įrodymus ir parašyti papeikimą. Neperfrazuok taisyklių savaip :) Beje administratorių taisykles rasti gali: (PASPAUSDAMAS ANT ŠIO TEKSO)

Nu tu jau visai pabludai žiūriu:D prajuokinai totaliai :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  Alinas_Ruski 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.