Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Martynas_Kind užblokavo Mantvis_Daedo

Martynas_Kind

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Martynas_Kind


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Mantvis_Daedo


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Medikų firmos veiklos trukdymas (šaudymas ir blokadų dėjimas ant žemės)


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Treniruotės pradžia: http://imgur.com/a/8zTmp


Šaudymas ir kliūtys: www.youtube.com/watch?v=I2OSDgqg2cw


Paliktas kelio blokas (matosi tolumoje): http://imgur.com/a/YMk8k


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kas per treniruotė, kai dirbi sandelyje? 


 


Buvai nušautas už darbą sandelyje.


 


Štai dar nuotrauka to pačiu metu daryta iš kitos vietos. Jums nebuvo treniruotės sandelyje...


 


FOTO


 


862f3385082f661cd65c732a741a001759.png


Redaguota Soviet

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsiprasau, kad komentuoju, o kam nusauti? Negalejai surakinti ir itarima deti uz nelagalu darba sandelyje, butina nusauti? Ligtais jis priesinosi, man atrodo tu tiesiog zinojai, kad vyksta veikla ir speceliai norejai isikisti, o ka tu zinai gal jis netycia ten pasirinko kuriginkla gaminti, zinau, kad cia jusu darbas neleisti gaminti, bet reikejo paklausti ar dar ka nors, kodel tu cia taip darai, gal butu paaiskines tau visa situacija.

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsiprasau, kad komentuoju, o kam nusauti? Negalejai surakinti ir itarima deti uz nelagalu darba sandelyje, butina nusauti? Ligtais jis priesinosi, man atrodo tu tiesiog zinojai, kad vyksta veikla ir speceliai norejai isikisti, o ka tu zinai gal jis netycia ten pasirinko kuriginkla gaminti, zinau, kad cia jusu darbas neleisti gaminti, bet reikejo paklausti ar dar ka nors, kodel tu cia taip darai, gal butu paaiskines tau visa situacija.

Tu blemba vatnike pažiek kur jam trenkė turėtu būti, ką jis vienas tam sandely dirba? Nereik vaikščiot kur nereik...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man už darbą sandelyje davei baudą, aš susimokėjau :) nušovei vėliau kai pasakiau jog negydysiu tavo paties su sraigtu nukirsto draugo :D pats nukirtai jį, tad nereikia šaudyti nekaltų medikų :) labai smagu žaisti serveryje su tokiais policininkais.. Beje, ponuli, tave getinau 2 kart, kad nuimtum tą kliutį. O treniruotę tu sutrukdei, ir faktas.

 

Redaguota: Užmirškim sandelį, nes jis yra višiskai ne prie ko. Tu man baudą davei ir aš sumokėjau (jei norit tikrinkit logus)

Redaguota Martynas_Kind

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.