Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pristatau Franklin_Roosevelt

Franklin_Roosvelt

Rekomenduojamas pranešimas

Šablonas:


 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pradzioj Dainiz_Soprano, dabar Franklin_Roosevelt


 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė   B)) : Dainius, o dazniausiai draugai mane Ogiu vadina :D


 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu   :)): 16 uz savaites 17 1999.09.16 


 Jūsų gyvenamasis miestas: Provincija :D


 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Skype ogindas jeigu reikes kazko daugiau P.M


 Apibūdinkite savo charakterį: Hmmm.. Esu gana draugiskas, labai greitai susibendrauju su naujais zmonemis, siaip, nelabai save pazistu, draugai sako, kad moku isklausyt ir patart, esu neblogas psichologas [na bent jau jie taip sako :D] O daugiau net nezinau, prikolistas :D


• Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Futbolas


• Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Visada moku pasijuokti is daugelio situaciju, esu labai didelis optimistas, bei moku pasijuokti is saves, nors daugelis, labai susireiksmina, kai bandoma pasiepti ji pati.


• Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Kolkas mokinuosi 11 gimnazijos klaseje. Domiuosi politika, dalykas esantis arciausiai prie sirdies, dabar domiuosi vienu asmeniu tai Che Guevara [daugeliui turbut sis vardas nieko nesako] o laisvalaikiu dazniausiai iseinu i hooda, kartais tenka ir alaus pagurksnot, kartais rimciau, bet su saiku :D na jau kaip visai nera ka veikt prie kompiuterio sedziu, tai zaidimai, arba skaitineju apie Che Guevara.


• Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Echh, labai senas reikalas, per savo kiemo draugus. :D


• Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Turbut is pacio Roko skype reklamos, kadangi registruotas esu cia nuo pat starto, o pries starta jie labai aktyviai reiskesi reklamose.


• Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Servery autoriteto kaip ir neturiu, yra pora zmoniu, kuriuos pazistu, taciau juos gerbiu, bet nieko daugiau


• Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Che Guevara, kolkas ko sieksiu dar taip visai tiksliai nezinau, jeigu viskas iseis savo gyvenimo kelius bandysiu suvesti ties politika, kadangi man tai idomu, tai turiu toki tiksla tik nezinia kaip cia pavyks viska realizuoti


• Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu sese ir suni 


• Ar turite merginą?: Naaa, tegul buna paslaptyje  :D


• Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Tai,kad ir taip nemazai pasakiau :D


• Jūsų nuotrauka (privaloma): http://www.part.lt/img/b113d44829654cf56405ae8b93f9bbf8949.jpg


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, Sekmės tau žaidime ir realiame gyvenime :)

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

Temos rakinamos praėjus dviems savaitėms nuo paskutinio parašyto pranešimo temoje, esant reikalui ar norint pakoreguoti savo užrakintą prisistatymą parašykite į PM, susitarsime dėl temos atrakinimo. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.