Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[Serverio pasiūlymas] Kartingai

Rafael_Nadal

Rekomenduojamas pranešimas

✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rafael_Nadal

✔ Koks tai pasiūlymas: Kartingai, bei jų trasa.

✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:  Tiesiog siūlau kaip ir kiekviename serveryje yra kartingų trasa. Tačiau kituose serveriuose nieko juose nevyksta.... Tai blogai. O aš siūlau tokį dalyką išnaudoti. Yapač naujokai turėtu lankytis šiame laiko praleidime. Taigi reikėtu pastatyti gan ydomia trasą visų pirma. Na čia jau kaip Rokas sumappintu. O iš skripto atžvilgiu padaryti automatizuotą eventą. Tiesiog kas kažkiek laiko ( tarkim kas 2-3 val. Tarkim 17:30, 20:30 ir pnš.) Taigi visiems išmestu užraša, kad vyksta kartingų lenktynės. Sutikti ar nesutikti parašyk kažkokia komanda. Sutikus tave nuteleportuoja iki kartingų zonos ir negalėtum judėti. Taip pat nuteleportuotu tik 8 pirmus žaidėjus. Pradžia trasos turėtu būti tokia, kad tilptu visi 8 žaidėjei. Po starto apvažiuotu kelis ratus. Laimėtojas gali būt, kad ir vienas. Prizininkas gautu tarkim 5k euru. Taip pat nenuteleportuotu žaidėjų kurie yra pastate kažkokiam, įtarimumo žvaigždutes turintys (tiksliai nepamenu kaip dar galima išsisukti nuo kažko, kad tave nuteleportuotu). Pasibaigus važiavimui laimėtojas gauna pinigus. Taip pat būtu, kad ir paprastai galėtum važinėti, ar net kad rengtu adminai eventus su kartingais.

✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Unikali, bei tokia sistema kuri būtu mano nuomone naudojama.

Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

 

 

Kitus mano pasiūlymus rasite mano profilyje. Komentuojam :)http://greenside.lt/...2-rafael-nadal/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.