Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[Serverio pasiūlymas] NPC botai

Rafael_Nadal

Rekomenduojamas pranešimas

✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rafael_nadal

✔ Koks tai pasiūlymas: Susijes su keliais NPC botais.

✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Tieisog siūlau, kad vietomis būtu NPC otų. Ta prasme stovėtu banke, prie užkandinių. Taip pat bent mano nuomone būtu smagu pamatyti kaip praskrenda pro miestelius koks didelis lėktuvas ir pnš. Daug jų nereikia, ir nereikia tų kurie važinėja gatvėmis ar vaikšto. Tiesiog paprastus žmogeliukas kurie galbūt judėtu banko, užkandinių zonose ar kažkur dar kur perkame tam tikrus daiktus.

✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Tieisog mano nuomones realistiškiau būtu, kad nuvažiavus į banką kažkoks žmogus stovėtu, o ne tuščias kuriame imame, dedame pinigus.

Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

 

 

Kitus mano pasiūlymus rasite mano profilyje. Komentuojam :)http://greenside.lt/...2-rafael-nadal/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai šaunu įdėja , biški soce yra tas kiek žinau , bet koks skirtumas , tikrai pagyvintų įdomumą , visur reikėtų jų .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

U,ž tikrai pagyvintu žaidimą, būtu įdomiau, Justai nesimaišytu, nesuprantu kaip gali maišytis... Nereiks lyst visur kur nereikia per grobimus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

U,ž tikrai pagyvintu žaidimą, būtu įdomiau, Justai nesimaišytu, nesuprantu kaip gali maišytis... Nereiks lyst visur kur nereikia per grobimus.

 

Jeigu jie stovės tiesiog už prekystalio, tai nemaišys, bet jeigu judės po zoną, kaip idėjoj parašyta tai maišysis, judėt ir šaudyt trukdys.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu jie stovės tiesiog už prekystalio, tai nemaišys, bet jeigu judės po zoną, kaip idėjoj parašyta tai maišysis, judėt ir šaudyt trukdys.

Banke: stovės prie kasos, kars nuo karto (retai) nueis prie kėdžių atsisėsti. Aš taip manau, Picerijoj, keli gamins ir prie prekystalio, kiti sėdės valgys.  

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Paneigsiu šita idėja paprastu dalyku... Kai yra sukurtas [ NPC ] jis per tab rodomas, tai reiškia užima papildoma sloto vietą. Aišku tu vietu daug, bet kam to reikia.... Dabar yra kur kas svarbesniu dalyku, negu bereikšmis mano akimis [ NPC ] kūrimas... 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nebūtinai, gali ir nerodyti per TAB, nes esu žaidęs vl** serveryje, kur tai yra, ir nerodo jų per TAB. + Galėtų jie stovėti kur naujokus paleidžia ir virš galvų tekstai būtų apie serverį kažkas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.