Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Ltu_Flymm

James_Alson

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Ltu_Flymm


 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė   B)) :  Benas. Pravardės neturiu. Nes visi draugiški ir nestumia :D


 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu   :)):  Man yra 14 metų. Gimtadienis birželio 28 dieną.


 Jūsų gyvenamasis miestas: Radviliškio chėbra.


 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): skype benuxas.benuxas2 fb nesakysiu ;d


 Apibūdinkite savo charakterį:  Na, esu draugiškas, padedantis bėdoje, juokdarys, erzinantis mokytojas ir t.t.


• Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?:  Na, mėgstamiausia sporto šaka yra Kašiuks. Kašiuką lankau 3metus. Krč gers kašiors esu.


• Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?:  Gerai žaidžiu kašiuką.


• Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?:  Žaidžiu kašiuką, kompiuterinius žaiidmus ir viską daugiau :D Domiuos krepšiniu. Varžybomis :D


• Kaip pradėjote žaisti SA:MP?:  Na, pusbratans padėjo žaist sampą ir aš pagalvojau ''O kodėl man nepabandžius žaisti šio žaidimo?'' nuo šios akimirkos pradėjau žaisti.


• Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Nu žinau iš kažkur nes čia geros sistemos yr. Daug žaidėjų ir vis padorūs.


• Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?:  Bandysiu kažką pasiekti. Bet pirma turiu praleisti gan daug laiko serveryje. Sieksiu pavaduotojaus/direktoriaus.


• Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?:  Būt NBA žvaigždė :D Bet jei rimtai būti įžimiam krepšininku. Jei nepaeis būsiu va toks drifteris: https://www.facebook.com/BecauseRaceCar0/videos/1519613061668182/


• Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu brataną.  Mažąą. Turiu katytee.


• Ar turite merginą?:  Tei eišku. Dar ir gražia ;)


• Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Viską paminėjauu. 


• Jūsų nuotrauka (privaloma): http://imgur.com/a/ACj7hNestūmkit gal :/


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

Temos rakinamos praėjus dviems savaitėms nuo paskutinio parašyto pranešimo temoje, esant reikalui ar norint pakoreguoti savo užrakintą prisistatymą parašykite į PM, susitarsime dėl temos atrakinimo. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.