Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Mad Money - Duok man [2016]

John_Paprika

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: John_Paprika.


2. Koks šios dainos pavadinimas?: Mad Money - Duok man.


3. Ar tai jūsų kurta/editinta daina, ar rasta internete?: Rasta.


4. Komentaras apie dainą (kuo patiko): Nes mad money ir šiaip nauja atsiradusi šiandieną.


5. Vaizdo įrašas kuriame girdima daina(YouTube)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, malonu susipazinti sekmes tau serveri. Is karto pasakau kai pamatysi keza dek jam ban uz cytus krc.

Muzika afigena ten krc ta merga kur raites ant stulpo irgi afigena. Krc. Ce, reikes pagalbos kreipkis, sekmes. Ate.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na bent aš asmeniškai neklausau mad money [kažkada teko bet nepatiko] bet gal kitiems patinka mldc kad pasidalinai D:

Gal kada ir patiks nei pas jį dainų tas pats dainavimas apie kažką vis keičiasi, tai pat ir pati muzika.

 

Nesuprantu koks tikslas yra kelt čia tokius dalykus? Manau kas klauso savų atlikėjų, tai jų kanalus ir seka. Šiuo atveju aš tematau tik like rinkimą, peace.

Nepatinka, nepostink. Įkėliau tam kam patinka kad pasidomėtų o dėl sekimų tai ne visi seka, galbūt jiems anos dainos lievos o šita patiks.

 

Sveikas, malonu susipazinti sekmes tau serveri. Is karto pasakau kai pamatysi keza dek jam ban uz cytus krc.

Muzika afigena ten krc ta merga kur raites ant stulpo irgi afigena. Krc. Ce, reikes pagalbos kreipkis, sekmes. Ate.

Pričiom tas keža, pričiom ta pagalba?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

 Temos rakinamos paprašius temų autoriams, autoriui ilgai neatnaujinant temos ar diskusijai temoje nevykstant ilgiau nei dvi savaites. Norint papildyti ar pakoreguoti užrakintos temos turinį dėl temos atrakinimo kreipkitės į PM;

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.