Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Jarek_Fushion biografinė tema.

Jarek_Fushion

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki visi kurie užklydo į šitą temą.

 

Trumpa informacija apie šitą temą:

Taigi serveryje pradėjau žaisti nuo 2016 metų Kovo mėnesio, per šitą laiką įgijau patirties serveryje, todėl manau kodėl gi nepasidalinus su kitais savo serverio istorijos? Per tą laiką patyriau daug šilto, daug šalto todėl manau viską išdėstysiu apačioje. Nieko nelaukdamas pradėsiu !

 

Mano kaip asmenybės atsiradimas serveryje ir serverio apibendrinimas, pirmieji įspūdžiai serveryje:

Taigi 2016 metais Kovo mėnesį neturėdamas ką veikti naršiau po visokius žaidimų portalus, taigi pradėjau žaisti SA:MP serveriuose 2013 metais, 2014 metų pradžioje mečiau SA:MP kai kuriam laikui, iki tol kol vėl užkabins, 2016 metais galvojau kokį žaidimą žaisti, taigi atsiminiau, kad esu žaidęs SA:MP ir dariau pertrauką, todėl tą vakarą įsirašęs SA:MP žaidimą, ieškojau serverio ėjau per įvairius serverius, tikrinau kiek jie įdomūs, kiek jie unikalūs, ir administracija kokia. Taigi nuėjęs tą vakarą į vieną žaidimų portalą pamačiau populiarią temą GREENSIDE, taigi nuėjęs į serverį nesupratau nei kas tie apmokymai, nei ką reiškia iš vis tas serveris, koks jo tikslas? Tada nuėjęs į forumą pamačiau daugelį temų kurios man padėjo, serveryje žaidžiu neilgą laiką, bet per tą laiką spėjau apeiti visus darbus su pakvietimų ir be pakvietimų. Labiausiai mane sudomino Mechanikai, DPD, Policija. Neskaitant gaujų, tai gaujose verta būti, nes tikrai yra ką veikti, patarimas - tie kurie norit užsidirbti pinigų nesirinkite gaujų, nes ten tikrai labai į pliusą neišeisite. Greenside serveryje nuo 2016 metų pradžios iki dabar 2016 metų pabaigos labai daug kas pasikeitė. Pasikeitė darbų direktoriai, gaujų lyderiai keitėsi kaip kojinės. Taigi dabar GREENSIDE serveris yra visiškai kitoks, ir visiškai nepanašus į tokį kurį regėjau 2016 metų pradžioje. Atsirado per tą laiką naujų veidų, naujų draugų, naujų sistemų. Paretėjo serverio atnaujinimai, bet jie neišnyko. 

 

Pirmasis darbas, pirmieji įspūdžiai dirbant pirmą darbą su pakvietimu, patiko ne? Kas jis? - Kitoje dalyje.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

TEMA RAKINAMA:
• Nuo paskutinio jos aktyvumo praėjo daugiau nei 2 savaitės (14 dienų).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.