Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[Pagalba] Apgavo Ronny_Cross.

Modestas_Light

Rekomenduojamas pranešimas

Apgavystės atveju:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Modestas_Light

2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Ronny_Cross

3. Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais (kuo detaliau - tuo mums bus lengviau jums padėti): Žaidėme su žaidėju kauliukais ir aš buvau užsiminęs, kad kai turėsiu 320.000$ pirksiu Infernus mašiną. Kai žaidėjas pralaimėjo 125.000$ jisai sakė, kad jau nebenori žaisti ir man sakė parašyk kada žadi pirkti Infernus mašiną, kai užsisakysi už 29.000$, aš tau grąžinsiu 19.000$ (įrodymai čia). Tai kai aš užsisakiau tr. priemonę jisai priimė iškvietimą (įrodymai čia) ir įrodymai, kad jis pristatė tr. priemonę (čia). Aš jam parašiau, o jis atsijungė ir prisijungė kitas žaidėjas (įrodymai čia). Paskui kai likutis buvo pakankamas aš nusipirkau tr. priemonę (įrodymai čia). Ir vakare grįžęs parašiau tam žaidėjui, o jisai sakė, kad negrąžins man pinigų (įrodymai čia). Aišku man tie 19.000$ nėra svarbūs, bet jeigu žaidėjas parašė, kad grąžins tai tegul nemeluoja ir nelaužo pažado.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dėl tokio menko dalykėlio pildyti anketą? Neverk tu dėl tų 19k, pervesiu į banką jei taip jau verki. :)

Gale minėjau, kad man nėra svarbūs tie 19k, bet jeigu tu rašei, kad atiduosi tai nemeluok man.

Bus tau pamoka.  -_- 

 

EDIT: Daugiau nekomentuosiu, laukiame administracijos sprendimo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.