Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pristatau ~ Rokas_Razborkė

Rokas. ✯

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rokas_Razborkė.
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė  B)) : Rokas, pravardės kaip keista dar neturiu ;c
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu  :)): Man yra 19 metų, gimiau 1997 metais, spalio 28 dieną.
 Jūsų gyvenamasis miestas: Gyvenu klaipėdoje.
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Neviešinsiu bet skype galėčiau numest, tiems kuriems reikia skype, užsukam pas mane į a.ž.
 Apibūdinkite savo charakterį: Esu linksmas, patinka pasportuot, negeriu, mėgstu ilgus pasivaikščiojimus vakarais, čia kaip ir pliusai, minusu pas mane jau nėra prikrauta tai nėr ką pasakot.
• Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Visko po biški.
• Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Manau visi esam vienodi, gyvenime niekuo neišsiskiriame vienas nuo kitų.
• Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Sportuoju ant turniko, bei gyvenu gyvenimą kaip ir kiti žmonės. Kolkas niekuo nesidomiu, o laisvalaikiu tai aš atrandu ką paveikt, čia pažaist sa-mp'ą, paklausyt muzikos, pabendraut su draugais.
• Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Nuvažiavęs pas draugą pažiurėt filmų, užmačiau čiuvelį žaidžiant kažkokį žaidimą, tai man labai krito į akį ir aš tuo žaidimu biški pasidomėjau. Parsisiuntęs tą žaidimą, žiūriu reikalauja kažkokio gta san andreas, tai parsisiunčiau aš jį, įsirašiau, įsirašiau sa-mp'ą ir nolife'inau. :D
• Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Tai čia to pačio draugelio dėka kuris man padėjo surast šį įdomų žaidimą, nicko tiksliai nepamenu bet jis jau leavinęs dėl laiko stokos.
• Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Autoriteto dar kolkas neturiu, bet atsiras manau per laiką.
• Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Brolis manau, nes jis dirba auto servize, daug ką išmanau apie automobilius todėl manau sieksiu šio darbo ateityje.
• Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu broli vardu Mindaugas, taip pat turiu seserį vardu Kristina. Turiu žiurkėna bet varda tingėjau sugalvot todėl kol kas neturi, buvo daug variantų bet tinkamo taip ir neišrinkau.
• Ar turite merginą(vaikiną)?: Taip turiu merginą vardu Monika, ji už mane yra 1 - ais metais jaunesnė.
• Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Manau viską išsakiau ką norėjau ir ko prašėt, tai pereikim prie nuotraukų.
• Jūsų nuotrauka (privaloma)http://imgur.com/a/fXWGc

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

Temos rakinamos praėjus dviems savaitėms nuo paskutinio parašyto pranešimo temoje, esant reikalui ar norint pakoreguoti savo užrakintą prisistatymą parašykite į PM, susitarsime dėl temos atrakinimo. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.